اخبار سیاسی

کمالوندی از احتمال تغییر درصد غنی سازی اورانیوم اطلاع داد

فارس نوشت: سخنگوی سازمان انرژی اتمی، گفت: ممکن است، میزان و درصد غنی سازی اورانیوم در کشور تغییر کند.

29 مرداد 1398

تظاهرات جلیقه زردها در فرانسه

معترضان فرانسوی موسوم به جلیقه زردها برای سی ودومین شنبه متوالی در اعتراض به عملکرد دولت ماکرون به خیابان ها رفتند.

17 مرداد 1398

بوریس جانسون پیروز چهارمین رأی گیری انتخاب جانشینی ترزا می شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، چهارمین مرحله از رأی گیری میان 313 نماینده حزب محافظه کار انگلیس موسوم به توری به منظور کوشش برای انتخاب جانشین ترزا می نخست وزیر مستعفی این کشور امروز پنج شنبه برگزار گردید.

16 مرداد 1398

ظریف: مذاکره با آمریکا بعید به نظر می رسد

به گزارش خبرنگاران، محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران امروز یکشنبه در مصاحبه با شبکه ای بی سی نیوز خاطرنشان کرد که در صورتی که آمریکا کارزار فشار مالی خود بر ایران را تشدید کند، این اقدام واشنگتن دارای تبعاتی برای این کشور است.

7 مرداد 1398

برنامه وزارت علوم برای تغییر شیوه پذیرش دانشجوی دکتری

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: دنبال راهکاری برای پذیرش مستقیم دانشجویان دکتری توسط دانشگاه ها هستیم.

30 تیر 1398

قرقاش: تحقیقات حرفه ای شروع شده است، حقایق روشن می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات از روند تحقیقات درباره حادثه هدف قرار دریافت کشتی ها در آب های امارات سخن گفت و افزود: روند تحقیقات، حقایق را آشکار خواهد کرد.

30 تیر 1398

یک کارشناس آلمانی: برگ برنده دست ایران است

به گزارش خبرنگاران، کنراد شه تر کارشناس آلمانی مسائل امنیتی در تبادل نظر با روزنامه جنرال آنسایگر با اشاره به تصمیم ایران در مورد کاهش سطح تعهدات به توافق هسته ای گفت: در حال حاضر شرایط کمی پیچیده شده است. از سویی سیاست جدید ایران سبب تشدید مواضع ضد ایرانی...

30 تیر 1398

وزیرخارجه آلمان: اروپا به ادامه توافق هسته ای با ایران احتیاج دارد

هایکو ماس با بیان اینکه برلین به تعهدات خود در قالب برجام تا زمان پایبندی تهران متعهد خواهد بود گفت اروپا نیازمند ادامه توافق هسته ای با ایران است.

28 تیر 1398

تمرینات نظامی 2019 ناتو در گرجستان شروع شد

باکو -خبرنگاران- تمرینات نظامی بین المللی LOGDEV 2019 سازمان ناتو برای توسعه مهارت های لجستیکی، روز دوشنبه در پایگاه نظامی وازیانی گرجستان در حومه تفلیس پایتخت این کشور شروع شد.

27 تیر 1398

سفیر آمریکا در چین برای اولین بار به تبت می رود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، سخنگوی سفارت آمریکا در پکن خاطرنشان کرد که تری برانستاد سفیر ایالات متحده در چین، در هفته جاری به تبت می رود.

26 تیر 1398

همه چیز در خصوص فرهنگ مردم کانادا

فرهنگ مردم کشور کاناداکشور وسیع کانادا، یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی و البته سفر است. ما در قسمت قبل توضیحاتی در خصوص فرهنگ مردم کشور کانادا از جمله زبان، جشن ها، طبقه بندی های اجتماعی، مباحث مربوط به بچه ها و … را به شما ارائه دادیم. در قسمت...

23 تیر 1398

ونزوئلا خبر پرواز ماهان ایر به کاراکاس را تکذیب کرد

نیویورک- خبرنگاران- وزیر خارجه ونزوئلا خبر پرواز ماهان ایر به کاراکاس را تکذیب کرد و گفت: ما هرگز پرواز ماهان ایر را به ونزوئلا نداشته ایم و تا این لحظه هم نداریم.

21 تیر 1398

سفر 4 روزه قریشی به چین برای گسترش روابط اسلام آباد- پکن

به گزارش خبرنگاران به نقل از اکونومیک تایمز، شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان با هدف گسترش روابط اسلام آباد- پکن به چین سفر کرد.

20 تیر 1398

سرخابی ها در انتظار حکم دادگاه

تاکنون بررسی ها برخی تخلفات در نظام اداری و مالی دو باشگاه را محرز کرده اما هنوز نیاز به بررسی های تکمیلی است که تا خاتمه مدت زمان قانونی باقی مانده ادامه خواهد داشت.

14 تیر 1398

یاری 10 میلیارد ریالی کارکنان وزارت اقتصاد به سیل زدگان

کارکنان ستادی و استان های وزارت امور مالی و دارایی بیش از 10 میلیارد ریال برای یاری به مردم مناطق سیل زده کشور یاری اهدا کردند.

10 تیر 1398

وزارت کشور آلمان: پناهجویان 2 هزار بار مورد تعرض قرار گرفتند

تهران - خبرنگاران - وزارت کشور آلمان روز شنبه در گزارشی اعلام نمود که در سال 2018 میلادی حدود دو هزار بار پناهجویان در این کشور مورد تهاجم و تعرض قرار گرفتند.

6 تیر 1398

مرکل: امکان وقوع سناریوی برگزیت منظم کم تر شده است

صدر اعظم آلمان ضمن ابراز تاسف درباره رای منفی مجدد مجلس انگلیس به توافق برگزیت تاکید نمود که امکان وقوع سناریوی برگزیت منظم در این شرایط کم تر شده است.

5 تیر 1398

استعفای وزیر بهداشت تونس در پی جان باختن 11 نوزاد در پایتخت این کشور

خبرگزاری رسمی تونس استعفای عبدالرئوف الشریف، وزیر بهداشت این کشور را در پی جان باختن 11 نوزاد در یکی از بیمارستان های پایتخت تونس تأیید کرد.

4 تیر 1398

ایران سیاست مستقل خود در مخالفت با تجاوز به یمن و مبارزه با تروریسم را تغییر نمی دهد

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه کمیته چهارجانبه اتحادیه عرب توضیح داد: ایران سیاست مستقل خود در مخالفت با تجاوز به یمن، مبارزه با تروریسم و حضور نیروهای فرامنطقه ای در خلیج فارس را تغییر نخواهد داد.

3 تیر 1398

کلنگ زنی برای تونل قطار سریع السیر برقی مشهد &ndash گلبهار

کلنگ عملیات اجرایی تونل قطار سریع السیر برقی مشهد-گلبهار با حضور وزیر راه و شهرسازی زده شد.

3 تیر 1398
تعداد: (46)