اخبار مجلس

تذکر 25 نماینده مجلس به دولت ، چرا منشأ بوی بد تهران را پیدا نمی کنید؟

25 نماینده مجلس درباره منشأ بوی بد تهران و دیگر مسائل و مسائل موجود به رئیس جمهوری و مسئولان اجرایی کشور تذکر کتبی دادند.

12 بهمن 1398

زاکانی: خدا را شکر که دولت فهمید مردم درد دارند، دولت با رفاه مردم مقابله می نماید

نماینده سابق مجلس گفت: اینکه آقای زنگنه می گوید ما نمی توانیم بنزین را بدهیم به مردم تا بفروشند و زندگی نمایند، باید به وی گفت که شما چه حقی دارید که این سخن را مطرح می کنید؟

5 بهمن 1398

مدارس ابتدایی تهران فردا تعطیل است

مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و شهرستان های ری، پیشوا، ورامین، قرچک و پاکدشت براساس مصوبه کارگروه کاهش آلودگی هوای شهر تهران فردا چهارشنبه 22 آبان تعطیل است.

14 دی 1398

مقاله موسویان در رویترز؛ شروط ترامپ ناقض پیمان منع اشاعه هسته ای است

سید حسین موسویان، دیپلمات و مذاکره کننده سابق هسته ای ایران گفت: طبق پیمان منع اشاعه هسته ای، غنی سازی اورانیوم برای مصارف صلح جویانه حق مسلم ایران و شروط مشخص شده از سوی رئیس جمهوری آمریکا برای ایران ناقض مفاد این پیمان است.

26 آذر 1398

بحران برگزیت و برگزاری نشست فوق العاده مجلس

دولت انگلیس میخواهد تا برای اولین بار در نزدیک به نیم قرن گذشته روز شنبه برابر 19 اکتبر در مجلس نشست فوق العاده تشکیل دهد تا درباره آینده برگزیت تصمیم گیری گردد.

26 آبان 1398

آغاز جلسه علنی امروز مجلس ، سخنرانی سرلشکر باقری به مناسبت هفته دفاع مقدس

جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست علی لاریجانی در حالی آغازشد که قرار است سرلشکر باقری به مناسبت هفته دفاع مقدس سخنرانی کند.

7 آبان 1398

واکنش رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به اتهام جدید علیه ترامپ

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا می گوید عدم مسئولیت پذیری دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در قبال شکایت مطرح شده علیه وی مبنی بر طرح درخواست غیرعادی از رهبر یک کشور خارجی، می تواند به منزله شروع...

6 آبان 1398

آمریکائی ها خواهان اعمال سیاست های کنترلی بر فروش اسلحه شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از هافینگتون پُست، تعداد کثیری از مردم آمریکا در اعتراض به آزاد بودن حمل سلاح در این کشور که با لابی شدید کارتل های فراوری سلاح در این کشور به انجام رسیده و هر روزه قربانیان زیادی نیز می گیرد، در مقابل کاخ سفید و کنگره این کشور...

11 شهریور 1398

سرخابی ها در انتظار حکم دادگاه

تاکنون بررسی ها برخی تخلفات در نظام اداری و مالی دو باشگاه را محرز کرده اما هنوز نیاز به بررسی های تکمیلی است که تا خاتمه مدت زمان قانونی باقی مانده ادامه خواهد داشت.

14 تیر 1398

لاریجانی پیش از عزیمت به کشور ژاپن در جمع خبرنگاران: روابط مثبت ایران و ژاپن در حوزه مالی، ضرورت گسترش همکاری های همه جانبه دو کشور

رییس مجلس گفت: ایران و ژاپن در بخش های مختلف همکاری مثبتی داشته و گسترش همکاری ها میان دو کشور لازم است.

21 خرداد 1398

فرهنگی: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در جریان بازدید از پروژه مترو تبریز گفت: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است.

11 فروردین 1398

گروهی بایدمسئول پیگیری اجرای مصوباتشورای هماهنگی اقتصادی قواشود

محمود بهمنی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص اجرایی تر شدن مصوبات شورای هماهنگی اقتصادی قوا و الزام دستگاه ها به اجرای مصوبات آن گفت: تشکیل این شورا ایده بسیار خوبی بوده و باید میان کارشناسان اقتصادی و تصمیمات این...

17 مهر 1397

تشکیل 8 پرونده احتکار کالا به ارزش 30 میلیارد تومان در هرمزگان

به گزارش خبرنگاران، به نقل از صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش اعلام نمود: بیشتر کالاهای احتکار گردیده مواد غذایی آهن آلات و لوازم یدکی خودرو است که در بازرسی از انبارهای شهرستان بندرعباس کشف و ضبط گردید.

29 مرداد 1397