اخبار اقتصادی

خبرنگاران سنگینی ساختمان های غول پیکر روی دوش مدیریت شهری قزوین

قزوین - خبرنگاران - نایب رییس شورای شهر قزوین گفت: ساختمان ها و سازه های غول پیکر مانند برج حکم آباد در شهر قزوین صرفه اقتصادی ندارند و همانند تابوت هایی بر دوش مدیریت شهری سنگینی می کنند.

10 مرداد 1398

احتمال مرگ زودرس اولین نوزادان مهندسی ژنتیکی شده دنیا

دوقلوهای چینی که برای اولین بار در تاریخ توسط یک پزشک چینی در رحم مادر برای ایمن شدن در برابر ایدز تحت روش ویرایش ژن کریسپر قرار گرفتند احتمالاً دچار مرگ زودرس شوند.

8 مرداد 1398

ظریف: مذاکره با آمریکا بعید به نظر می رسد

به گزارش خبرنگاران، محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران امروز یکشنبه در مصاحبه با شبکه ای بی سی نیوز خاطرنشان کرد که در صورتی که آمریکا کارزار فشار مالی خود بر ایران را تشدید کند، این اقدام واشنگتن دارای تبعاتی برای این کشور است.

7 مرداد 1398

صدای ما به جایی نمی رسد

شهره کیانوش راد-خبرنگار:رانندگی به ویژه در خیابان های کم عرض و پرترافیک منطقه یک سختی های خاص خودش را دارد.

5 مرداد 1398

یک کارشناس آلمانی: برگ برنده دست ایران است

به گزارش خبرنگاران، کنراد شه تر کارشناس آلمانی مسائل امنیتی در تبادل نظر با روزنامه جنرال آنسایگر با اشاره به تصمیم ایران در مورد کاهش سطح تعهدات به توافق هسته ای گفت: در حال حاضر شرایط کمی پیچیده شده است. از سویی سیاست جدید ایران سبب تشدید مواضع ضد ایرانی...

30 تیر 1398

همه چیز در خصوص فرهنگ مردم کانادا

فرهنگ مردم کشور کاناداکشور وسیع کانادا، یکی از بهترین مکان های جهان برای زندگی و البته سفر است. ما در قسمت قبل توضیحاتی در خصوص فرهنگ مردم کشور کانادا از جمله زبان، جشن ها، طبقه بندی های اجتماعی، مباحث مربوط به بچه ها و … را به شما ارائه دادیم. در قسمت...

23 تیر 1398

سرخابی ها در انتظار حکم دادگاه

تاکنون بررسی ها برخی تخلفات در نظام اداری و مالی دو باشگاه را محرز کرده اما هنوز نیاز به بررسی های تکمیلی است که تا خاتمه مدت زمان قانونی باقی مانده ادامه خواهد داشت.

14 تیر 1398

یاری 10 میلیارد ریالی کارکنان وزارت اقتصاد به سیل زدگان

کارکنان ستادی و استان های وزارت امور مالی و دارایی بیش از 10 میلیارد ریال برای یاری به مردم مناطق سیل زده کشور یاری اهدا کردند.

10 تیر 1398

مرکل: امکان وقوع سناریوی برگزیت منظم کم تر شده است

صدر اعظم آلمان ضمن ابراز تاسف درباره رای منفی مجدد مجلس انگلیس به توافق برگزیت تاکید نمود که امکان وقوع سناریوی برگزیت منظم در این شرایط کم تر شده است.

5 تیر 1398

ایران سیاست مستقل خود در مخالفت با تجاوز به یمن و مبارزه با تروریسم را تغییر نمی دهد

سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه کمیته چهارجانبه اتحادیه عرب توضیح داد: ایران سیاست مستقل خود در مخالفت با تجاوز به یمن، مبارزه با تروریسم و حضور نیروهای فرامنطقه ای در خلیج فارس را تغییر نخواهد داد.

3 تیر 1398

نظربایف: خانواده قوی زیربنای دولت قوی است

رئیس جمهور قزاقستان در آستانه روز بین المللی زن با اشاره به نقش مادران در خانواده گفت: هر چه خانواده قوی تر باشد دولت هم قوی تر است.

3 تیر 1398

رشد هفتگی استارتاپ ها در کشور

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری نیروی انسانی را سرمایه اصلی اقتصاد دانش بنیان دانست و گفت: برخی از استارت آپ ها هفته ای 10 درصد رشد می کنند و سبب پیشرفت و توسعه اقتصاد کشور می شوند.

3 تیر 1398

آمار واقعی کارتن خواب ها در انگلیس دستکاری می گردد

شوراهای محلی انگلیس با دریافت پول، نحوه محاسبه تعداد کارتن خواب ها را طوری تغییر داده اند که موجب کاهش آمار کلی این افراد گردد.

29 خرداد 1398

لاریجانی پیش از عزیمت به کشور ژاپن در جمع خبرنگاران: روابط مثبت ایران و ژاپن در حوزه مالی، ضرورت گسترش همکاری های همه جانبه دو کشور

رییس مجلس گفت: ایران و ژاپن در بخش های مختلف همکاری مثبتی داشته و گسترش همکاری ها میان دو کشور لازم است.

21 خرداد 1398

حمایت بانک های شرق آسیا از فعالیت های تهدیدکننده جنگل ها

نتایج یک مطالعه نشان می دهد بانک های آسیایی میلیاردها دلار به شرکت های مرتبط با جنگل زدایی یاری نموده اند.

20 خرداد 1398

ساعت زیستی بدن میزان ابتلا به بیماری های روحی را معین می نماید

یک گروه بین المللی از پژوهشگران در آنالیز جدیدی نشان دادند که ساعت زیستی بدن، نقش مهمی در ابتلا به بیماری های روحی دارد.

15 خرداد 1398

خطر کسر امتیاز از بیخ گوش پدیده گذشت، دومین وعده مالک جدید هم عملی شد

مسئولان باشگاه پدیده شهر خودرو با پرداخت بدهی دیارا سوبا مانع از کسر شش امتیاز از تیم دوم جدول رده بندی لیگ برتر شدند.

2 خرداد 1398

سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به گیلان لغو شد

به گزارش خبرنگاران، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که قرار بود فردا سفری یکروزه به گیلان داشته باشد، لغو شد.

16 فروردین 1398

فرهنگی: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در جریان بازدید از پروژه مترو تبریز گفت: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است.

11 فروردین 1398

پرداخت 95 درصدی مطالبات چایکاران، باقی مانده بهای برگ سبز به زودی پرداخت می گردد

رییس سازمان چای از پرداخت حدود 95 درصد مطالبات چایکاران در امسال اطلاع داد و گفت: مابقی مطالبات آنها که سهم کارخانه های تولیدکننده چای خشک است، به زودی پرداخت می گردد.

5 فروردین 1398
تعداد: (38)