یک نفر مقصر شکست استقلال است اما اسمش را نمی گویم!

به گزارش خبرنگاران، سیدمهدی رحمتی پس از شکست 3 بر یک تیمش در برابر السد قطر در استادیوم آزادی گفت: متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم و همه بازیکنان شرمنده هواداران شدند. انتظار چنین باختی را نداشتیم و من از تک تک هواداران عذرخواهی می کنم. دست آنها را می بوسم که نتوانستیم آنها را شاد به منازلشان بفرستیم.

یک نفر مقصر شکست استقلال است اما اسمش را نمی گویم!

رحمتی در پاسخ به این سئوال که آیا می توانید در بازی برگشت این بازی را جبران کنید گفت: هنوز ما ناامید نیستیم. درست است که ما شکست خوردیم اما از زمین بلند خواهیم شد و خود را آماده بازی برگشت خواهیم کرد. تا آن موقع، زمان زیادی باقی مانده و کوشش می کنیم با تمرینات و آمادگی بیشتر به مصاف السد برویم.

وی تاکید نمود: باید بپذیریم زورمان به السد نمی رسید، آنها یک تیم کاملا قدرتمند بودند که از امکانات بالایی برخوردارند و توانستند ما را در تهران شکست دهند و درست برخلاف آنها، ما اردوی خوبی برگزار نکردیم، بازیکنان زیادی را از دست دادیم و همین مسئله باعث شد تا از آمادگی کامل به دور باشیم.

رحمتی ادامه داد: متاسفانه زمانی که من در سپاهان و استقلال بودم همین اتفاق برای ما افتاد. یک نفر مسبب اصلی این اتفاقات بود که من نمی خواهم اسمی از او ببرم اما همین این اتفاقات به گردن او است و بالاخره یک روز، همه این موضوع را خواهند فهمید.

دروازه بان استقلال اضافه نمود: ما هنوز راه زیادی تا خاتمه لیگ و بازی برابر السد داریم. کوشش خواهیم کرد تا با آمادگی کامل هم مقابل این تیم قطری قرار بگیریم و هم لیگ را با قدرت ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آبان 1397 بروزرسانی: 6 آبان 1397 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 34

به "یک نفر مقصر شکست استقلال است اما اسمش را نمی گویم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نفر مقصر شکست استقلال است اما اسمش را نمی گویم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید