گوچی: شاید بخواهم دوباره در یک تیم خوب هلندی بازی کنم

رضا قوچان نژاد فوتبالش را از هیرنفین هلند آغاز نموده و سه سال قبل در بازگشت به این باشگاه بهترین فصل فوتبالی اش را پشت سر گذاشت.خاطرات خوب گوچی از هلند بار دیگر او را به سمت این کشور کشانده و خودش می گوید در 31 سالگی دنبال بازگشت به این لیگ است هر چند شاید بازگشت به هیرنفین هم برایش سخت باشد.

گوچی: شاید بخواهم دوباره در یک تیم خوب هلندی بازی کنم

در سفر با تور هلند از کشور گلهای لاله دیدن کنید.

قوچان نژاد در مصحبه با سایت Voetbalprimeur هلند گفت:یک هفته پیش از آمدنم به قبرس تیم آپوئل در بازی های مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا باخت و پس از این رقابت ها چندین ماه متلاطم را پشت سر گذاشت و دست به تغییر 3 مربی زد. این شرایط برای من و باشگاه ناامید کننده بود. در وقفه زمستانی لیگ قبرس تی اف سی سیدنی استرالیا برای جذب من تمایل نشان داد و این انتقال برای من می توانست یک شروع خوب باشد. نمی خواستم این پیشنهاد را رد کنم.

مهاجم آپوئل قبرس که گفته شد فعلا در تمرینات پیش فصل این باشگاه شرکت خواهد نمود اضافه نمود: آماده سازی تیم آپوئل به دلیل بازی های لیگ قهرمانان اروپا زودتر شروع می گردد و بدین خاطر مجبورم این هفته به قبرس بروم. ابتدا باید با باشگاه آپوئل درباره آینده ام صحبت کنم. طی سال های اخیر زیاد سفر کردم و شاید بخواهم جای نزدیکی یا در یک تیم خوب اردویژه بازی کنم، البته هنوز چنین تیمی نیست و من یک سال دیگر با آپوئل قرارداد دارم.

12

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 4 مرداد 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 211

به "گوچی: شاید بخواهم دوباره در یک تیم خوب هلندی بازی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوچی: شاید بخواهم دوباره در یک تیم خوب هلندی بازی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید