گفت وگوی مربی هلندی با برانکو و کُری مکانی با احمدزاده و عالیشاه

سرمربی هلندی تیم العروبیه عمان در تمرین روز گذشته (آدینه) پرسپولیس در عمان با سرمربی سرخ پوشان گفت وگو کرد.

گفت وگوی مربی هلندی با برانکو و کُری مکانی با احمدزاده و عالیشاه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، شاگردان برانکو ایوانکوویچ امروز (شنبه) چهارمین جلسه تمرینی خود در سال 95 و دومین تمرین در جریان اردوی عمان را ساعت 10:15 به وقت تهران در استادیوم العروبیه برگزار کردند. در این تمرین همه بازیکنان حاضر در اردو حضور داشتند.

ابتدا بازیکنان زیر نظر مارکو گرم کردند و پس از آن دروازه بان ها برای انجام تمرینات اختصاصی زیر نظر ایگور پانادیچ از جمع بازیکنان جدا شدند. سایر سرخپوشان نیز قبل از آغاز تمرینات تاکتیکی زیر نظر بدنساز تیم تمرینات سرعتی را انجام دادند.

پس از آن، سانتر از جناحین و استفاده از توپ های هوایی برای رسیدن به گل در دستور کار بود که برانکو هم برای انجام درست این تاکتیک و هم دفاع برابر آن نکاتی را به سرخپوشان یادآور می کرد. در جریان این تمرین کُری جالبی بین سوشا مکانی با مهاجمان به ویژه فرشاد احمدزاده و امید عالیشاه وجود داشت که باعث هر چه جدی تر انجام شدن این برنامه شد. پس از آن برانکو تمرین مربوط به شبیه سازی بازی فوتبال و آرایش بازیکنان هنگام دفاع و حمله را با بازیکنانش مرور کرد.

بخش بعدی تمرین، کار روی ضربات ایستگاهی از جمله ضربات کاشته و کرنرها بود. سرانجام بخش تمرین نیز به شوتزنی اختصاص داشت.

تیم پرسپولیس عصر امروز از ساعت 19 به وقت محلی و 19:30 به وقت تهران برابر العروبیه قهرمان لیگ و جام حذفی عمان به میدان خواهد رفت.

خبر دیگر اینکه، وپ من سرمربی هلندی تیم العروبیه که تیم خود را برای فصل جدید رقابت ها آماده می نماید، روز گذشته (آدینه) در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد. وی که از روی سکوها ناظر تمرین بود، در ادامه کنار زمین حضور پیدا کرد و برای لحظاتی به گفت وگو با برانکو ایوانکوویچ پرداخت. او همچنین ضمن احوالپرسی با دیگر اعضای تیم، حضور آنها در عمان را خیر مقدم گفت.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 2 دی 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 536

به "گفت وگوی مربی هلندی با برانکو و کُری مکانی با احمدزاده و عالیشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت وگوی مربی هلندی با برانکو و کُری مکانی با احمدزاده و عالیشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید