کرانچار بعد از دیدار تاج: ایران همواره در قلب من می ماند

رویه اخلاقی من این است که هر جایی بروم،ارتباطم را حفظ می کنم و خودم را همچنان کارمند آقای تاج می دانم. با انبوهی از خاطرات خوش و شیرین ایران را ترک می کنم.

کرانچار بعد از دیدار تاج: ایران همواره در قلب من می ماند

زلاتکو کرانچار،عصر امروز(دوشنبه) با حضور در دفتر مهدی تاج گفت:نهایت سپاسم را بابت حمایت هایی که از تیم امید صورت گرفت اعلام می دارم.رویه اخلاقی من این است که هر جایی بروم،ارتباطم را حفظ می کنم و خودم را همچنان کارمند آقای تاج می دانم. با انبوهی از خاطرات خوش و شیرین ایران را ترک می کنم.من سعی کردم نهایت کوششم را برای موفقیت تیم امید ایران انجام بدهم.خوشحالم که این تیم به جمع تیم های برتر آسیا راه یافت و امیدوارم پس از سال ها شاهد حضور تیم المپیک ایران در رقابت های المپیک باشیم.بدون شک،راستا صعود به المپیک بسیار سخت است اما فکر می کنم این تیم می تواند به المپیک برود. از رییس فدراسیون فوتبال متشکرم که با یک رفتار انسانی و رویه حرفه ای با من برخورد کرد.طبعا جدایی از ایران برای من خوشایند نیست اما حتما طرفدار فوتبال ایران تا همواره باقی خواهم ماند و این کشور همواره در قلب من خواهد بود.

در ادامه،رییس فدراسیون فوتبال از رفتار کرانچار و زحمات او در مدت زمان حضور در تیم ملی امید تقدیر کرد و گفت:بدون شک کوشش های آقای کرانچار در راه صعود به مرحله نهایی انتخابی المپیک از یاد جامعه فوتبال نخواهد رفت.فدراسیون فوتبال و ایران خانه اوست و امیدوارم فوتبال ایران بار دیگر از دانش این مربی باتجربه بهره مند گردد.

در انتها این نشست تاج هدایایی را به رسم یادبود به کرانچار اهدا کرد.

3

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 27 تیر 1398 شناسه مطلب: 198

به "کرانچار بعد از دیدار تاج: ایران همواره در قلب من می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرانچار بعد از دیدار تاج: ایران همواره در قلب من می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید