وقتی سایت آدیداس ادعای زنوزی را رد می نماید، هیچ اثری از نام تراکتور در آدیداس نیست

مالک باشگاه تراکتور تبریز در حالی مدعی شده است که نام این باشگاه در سایت شرکت آدیداس وجود دارد که هیچ اثری از نام تیم تبریزی در سایت شرکت یادشده دیده نمی گردد.

وقتی سایت آدیداس ادعای زنوزی را رد می نماید، هیچ اثری از نام تراکتور در آدیداس نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور امروز (آدینه) در گفت و گویی درباره اسپانسر البسه این باشگاه و اینکه گفته می گردد تیم تراکتور البسه خود را از فدراسیون فوتبال خریداری نموده است، مطرح نمود: ما با آدیداس قرارداد امضا کردیم و از یک ماه پیش این شرکت نام تراکتور را در سایتش هم آورده است.

زنوزی در بخش دیگری از صحبت های خود در پاسخ به این پرسش که آیا البسه از شرکت آدیداس خریداری شده است یا به عنوان اسپانسر و رایگان در اختیار تراکتور قرار گرفته، گفت: به هرحال ما قراردادی برای این کار با آنها (آدیداس) داریم.

براساس این گزارش، زنوزی در حالی در صحبت های خود ادعا نموده است که نام باشگاه تراکتور در سایت آدیداس قرار داد که با یک مراجعه ساده به این سایت می توان متوجه شد نه تنها نام تراکتور، بلکه نام هیچ تیم ایرانی دیگر نیز در این سایت دیده نمی گردد. حتی در بین محصولات این شرکت نیز که پیراهن اغلب تیم هایی که آدیداس اسپانسر آن است وجود دارد، به هیچ عنوان نه نامی از باشگاه تراکتور دیده می گردد و نه پیراهن این باشگاه به فروش گذاشته است. با این وضعیت تعیین نیست زنوزی با چه اطلاعاتی ادعا نموده است که نام تراکتور در سایت شرکت آدیداس وجود دارد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 24 مهر 1398 شناسه مطلب: 367

به "وقتی سایت آدیداس ادعای زنوزی را رد می نماید، هیچ اثری از نام تراکتور در آدیداس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی سایت آدیداس ادعای زنوزی را رد می نماید، هیچ اثری از نام تراکتور در آدیداس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید