هر آنچه که باید در خصوص فرودگاه کوه سامویی بدانید

فرودگاه کوه سامویی تایلند را که در زبان بومی (ท่าอากาศยานสมุย) نقش و خوانده می گردد، در سال 1982 توسط خطوط هواپیمایی بانکوک ساخت آن آغاز شد و در ته به طور رسمی در سال 1989 گشایش شد. ازاین رو در سفر به تایلند اگر قصد رفتن به آداک سامویی را داشته باشید، از جماعت بانکوک می توانید به فراغ بال برای این جزیره بلیط هواپیما ابتیاع کنید.در ادامه در مطلب جزایر سامویی در خصوص هر آنچه که باید در خصوص فرودگاه کوه سامویی بدانید بیشتر صحبت می کنیم.

هر آنچه که باید در خصوص فرودگاه کوه سامویی بدانید

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

گذرگاه سامویی طرح ریزی اضافه ویژه اختصاصی به فرد و خاصی دارد. بسیار نگارگری پروگرام ریزی آن در فضای باز و به شکل متجاوز دل انگیزی صورت غمگین است که می توانید در آنجا در زمان های امل برای سوار شدن به هواپیما از پرسپکتیو زیبای آداک لذت ببرید. فضاهای طرح ریزی شده داخلی این گروه شامل مغازه فروش سوغاتی، بخش فروش بلیط، سرو های بهداشتی و قسمت سالن اصلی وی آی پی است.

این جمعیت ایضاً به نشانی هفتم جوخه شلوغ و پر رفت و آمد تایلند در نظر ملول می گردد چرا که هر ساله هزارهزار ها پاساژ را جا به جا می نماید. این دسته دارای 2 پایانه اندرونی و بین المللی بوده که ترمینال بین المللی آن، 50 متر تا جوخه درونی و بیرونی گزند تفرق داشته و در ناحیه شمالی هیات خطسیر داخله قرار رنجیده است. این حزب در نزدیکی گیرایی کشش های معروف سیر این آبخست و تصویر های متقی آن واقع شده است. ایضاً اگر قصد سفر و رفتن به آبخو توریستی و دیدنی کو فا نگان Ko Pha Ngan را دارید، به آسایش از بندر نزدیک این گروه می توانید با قایق های کرایه ای به آنجا بروید. قایق های جلد به سمت کو تائو Ko Tao و چومفون Chumphon از قسمت بندر ساحل مائنام the Maenam Beach Pier در 6 کیلومتری شمال غربی جوخه کوه سامویی تایلند حرکت می نمایند.

امکانات

فرودگاه بین المللی سامویی میزبان یک فضای خرید و یک سالن غذا خوری به نام خیابان سامویی پارک Samui Park Avenue است. شما در ایدون آلبوم ای عالی از امکانات رفاهی و خرید آمخته امتعه بوتیک ها، کافه ها و بار ها را پیدا خواهید کرد. این آلبوم شامل یک فروشگاه جیم تامپسون، یک کافه، یک پیتزا فروشی و غیره بوده و دارای امتعه زیاد محشور به صرفه و نازل و گران قیمت است که گاهی در این فضا می توانید با خنیا زنده جاز مصاحب باشید. این امکانات فضای گروه را علاوه مفرح نمودار و شما را برای گشت و گذاری عالی در این منطقه جمیل می نماید.

برای کسانی که به لذا بعد آثار هنری خاص هستند می توان سوپر گروه سامویی روبوت را نام برد که در خارج حق الورود جوخه واقع شده و دست خالی از این سوپر خارج نمی آیید. در این حجره تمثال های هیولاها، برایا فضایی و خارجی غریب ها را مصنوع و آفریدگار شده از افزار بازیافتی خواهید دید. این حجره از ساعت 8:30 صبح تا 19:30 عصر به طور یک سره در کنار باند کوه سامویی تایلند باز است.

جزیره کوه سامویی تایلند

اگر جزو آن دسته از مسافرانی هستید که دوست دارید خودتان پروگرام سفر خود را برنامه ریزی کنید، می توانید در سفر به تایلند خود به این مطار نوار صعود نموده و با کمترین هزینه، سفر خود را به سمت زیباترین جلب های تایلند ادامه دهید. می توان نشانی کرد که هر ساله پروازهای حق الورود و ورودی بازده از دسته کوه سامویی تایلند بیشتر می گردد. بر طبق آمار نمودن شده در سال های گذشته، استاندارد پروازهای ورودیه و خروجی و قدر مسافرینی که در این جوخه جا به جا شده اند، رشد صعودی داشته است. در سال 2015 میززان پروازهای این باند 19467 پرواز بوده و میزان مسافران جابه جا شده 2 هزارهزار و 51 هزار و 289 نفر بوده شمارش شده است.

فرودگاه کوه سامویی تایلند دارای یک باند آسفالت به طول 2100 متر است که کلیه ورود و خروج های هوایی مسافرتی و تجاری به وسیله آن صورت می پذیرد. این دسته به نشانی جالب ترین و زیباترین هیات خطسیر در تایلند شناخته می گردد. مکان قرار گیری آن دقیقا بین سواحل بوفوت و چاونگ بوده که در زاده مناظر بغاز را به عرضه می گذارد. اولین عمارت ساخت های این جوخه به سبک معماری حاره و استوایی و ساختن اساس های ساحلی آفریده شده از بامبو آفریننده شدند. اما پس از مدتی مدرنیزه شد و ترفیع کرد. با این وجود گیرایی خود را از دست نداده و همچنان عاطفه حس خوشایندی از محیط، به مسافران القا می نماید.

پروازهای بین المللی این جوخه به شهرهای سنگاپور و هنگ کنگ ارتکاب می گیرد. بنابراین اگر قصد سفر به این آبخست زیبا را دارید می توانید پس از بازدید از شهرهای هنگ کنگ یا سنگاپور سفر خود را به سمت این آداک نقشه ریزی کنید. برای خرید هر دو بلیط اوج گیری این دو شهر نیز می توانید به سایت الی گشت مراجعه نموده و به فراغ بال و به صورت آنلاین بلیط خود را بیع کنید. حتی می توانید اپلیکیشن الی گشت را از سوق و میدان معامله دانلود نموده و به هر نقطه از تایلند، سنگاپور یا چین که خواستید، بلیط و هتل خود را خریداری و رزرو کنید.

2 ترمینال هیات خطسیر کوه سامویی تایلند روباز مصنوع و آفریدگار شده و در نقشه کشی فضای سبز آن از گل ها و درختان استوایی استفاده شده است. در این مطار نوار اگر به پس نیرنگ هوا هستید باید به شالوده های فروش بلیط و لوکس فروشی های سوغاتی آن بروید. در این صورت باید در فضای روباز و زیبای آن بنشینید.

منبع: ای تایلند
انتشار: بروزرسانی: 3 مرداد 1398 شناسه مطلب: 209

به "هر آنچه که باید در خصوص فرودگاه کوه سامویی بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر آنچه که باید در خصوص فرودگاه کوه سامویی بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید