هاشمی: کاهش رانت و تبعیض مطالبه بحق مردم است

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: افزایش اثربخشی و کارآمدی مدیریت شهری، کاهش رانت، تبعیض و بهبود سطح خدمت رسانی مطالبات بحق مردم از مدیریت پایتخت است.

هاشمی: کاهش رانت و تبعیض مطالبه بحق مردم است

به گزارش ایرنا، محسن هاشمی در یکصد و بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه و گرامیداشت شروع دهه پنجم انقلاب اسلامی اضافه نمود: حماسه روز گذشته مردم سرافراز ایران موجب افزایش قدرت ملی و تقویت وحدت و همدلی شد.

وی گفت: مردم نشان دادند که کاستی ها و نواقص عملکرد مسئولان موجب تردید و سستی آنان در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی نمی گردد. رئیس شورای اسلامی شهر تهران اضافه نمود: مردم برغم شکوِه هایی که از عملکرد مسئولان دارند اما برای دفاع از انقلاب تردیدی به خود راه نمی دهند.

هاشمی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی روز گذشته 2 پیغام مهم را با خود به همراه داشت، گفت: پیغام نخست خطاب به دشمنان خارجی و دولت های مداخله گر و بیگانه است که با وجود این ملت، رویای فروپاشی انقلاب اسلامی تعبیر نشدنی است. رئیس شورای اسلامی شهر تهران مطرح کرد: پیغام دوم مردم خطاب به مسئولان جمهوری اسلامی و مدیران کشور بود.

وی تأکید کرد: پیغام به مسئولان این است که مردم انتظار تحول در نظام خدمت رسانی و افزایش کارایی نظام جمهوری اسلامی را دارند. هاشمی گفت: پیغام شکوِه همراه با شُکوه مردم باید از سوی مسئولان شنیده گردد. وی یادآور شد: اگر با وجود این ملت شریف و فداکار باز هم شاهد قصور و تقصیر مسئولان در دهه پنجم انقلاب باشیم، جفای مضاعف خواهد بود.

به گفته هاشمی، مدیریت شهری هم به عنوان یکی از دستگاه های موثر در رضایتمندی شهروندان از این قاعده مستثنی نیست. وی ابراز امیدواری کرد که در دهه پنجم انقلاب، لایق الطاف الهی و حمایت ملت ایران باشیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 22 خرداد 1398 شناسه مطلب: 139

به "هاشمی: کاهش رانت و تبعیض مطالبه بحق مردم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: کاهش رانت و تبعیض مطالبه بحق مردم است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید