هادی رضایی: میزبانی گنبدکاووس در لیگ جهانی والیبال نشسته نهایی نیست، حذف فوتبال هفت نفره از پارالمپیک 2024 قطعی است

نماینده سازمان جهانی والیبال نشسته خاطرنشان کرد که میزبان دومین دوره لیگ جهانی این رشته در ایران هنوز تعیین نشده است.

هادی رضایی: میزبانی گنبدکاووس در لیگ جهانی والیبال نشسته نهایی نیست، حذف فوتبال هفت نفره از پارالمپیک 2024 قطعی است

هادی رضایی با اعلام این موضوع که هنوز میزبان دومین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته تعیین نشده است، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: استان گلستان و شهر گنبد کاووس همانند دو شهر دیگر در کشورمان تقاضای میزبانی نموده اند، اما تعهداتی که باید بدهند را هنوز ارائه نداده اند. با توجه به علاقه مندی گلستان، بازدیدی از سالن و هتل مورد نظر برای میزانی را داشتیم. باید یکسری امکانات فراهم گردد که اگر این اتفاق نیفتد، فرصت میزبانی به این استان داده نخواهد شد.

وی اضافه نمود: هر میزبانی پروتکل خاص خودش را دارد. ما هم دوست داریم که میزبانی در گنبد کاووس باشد، چون مردم این شهر علاقه زیادی به والیبال دارند، اما باید شرایط زیرساختی فراهم گردد.

نماینده سازمان جهانی والیبال نشسته با بیان اینکه در این باره دیداری با استاندار گلستان داشته است، ادامه داد: نامه ای را به اداره کل ورزش و جوانان این استان فرستاده ایم، اما 20 روز است که پاسخی از آنها برای مان نیامده است. مسابقات در تیر ماه برگزار خواهد شد و ما هم تا هفته آینده شهر میزبان را معرفی می کنیم.

رضایی گفت: در لیگ جهانی والیبال نشسته 6 تیم حضور خواهند داشت که اولویت با تیم های اول تا ششم رنکینگ جهانی است. اگر هر کدام از این تیم ها شرکت ننمایند، تیم های هفتم تا دهم به ترتیب در اولویت حضور در دومین دوره این رقابت ها هستند.

وی درخصوص حذف فوتبال نفره از لیست رشته های حاضر در پارالمپیک 2024 پاریس مطرح کرد: این موضوع قطعی شده و راه بازگشتی وجود ندارد. این تصمیمی بوده که در کمیته بین المللی پارالمپیک گرفته شده و حالا رشته ها باید برای پارالمپیک 2028 کوشش نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 17 خرداد 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 134

به "هادی رضایی: میزبانی گنبدکاووس در لیگ جهانی والیبال نشسته نهایی نیست، حذف فوتبال هفت نفره از پارالمپیک 2024 قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی رضایی: میزبانی گنبدکاووس در لیگ جهانی والیبال نشسته نهایی نیست، حذف فوتبال هفت نفره از پارالمپیک 2024 قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید