نناد لالوویچ:امیدوارم کشتی ایران سهمیه های خوبی برای المپیک بگیرد

به گزارش خبرنگاران، در ادامه دیدارهای سید رضا صالحی امیری با روسای کمیته های ملی المپیک کشورهای منطقه آسیا میانه، وی برای دومین بار طی دو روز با نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی دیدار و تبادل نظر داشت.

نناد لالوویچ:امیدوارم کشتی ایران سهمیه های خوبی برای المپیک بگیرد

در ابتدای این ملاقات صالحی امیری ضمن قدردانی از حمایت های رئیس اتحادیه جهانی از کشتی ایران، ابراز امیدواری کرد همچنان این حمایت ها از سوی این اتحادیه ادامه داشته باشد.

صالحی امیری توضیح داد: کمیته ملی المپیک ایران حمایت همه جانبه ای از فدراسیون کشتی خود داشته و امیدواریم با توجه به حضور شما در راس اتحادیه جهانی این حمایت ها از سوی این اتحادیه نیز همچون گذشته ادامه داشته باشد چرا که به خوبی به صندلی کشتی در میان مردم و مسئولین ما واقفید.

رئیس اتحادیه جهانی کشتی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای کشتی کشورمان ابراز امیدواری کرد ایران بتواند سهمیه های خوبی برای بازی های المپیک پیش رو بگیرد. وی تاکید نمود که همچون گذشته حمایت های ما از کشتی ایران ادامه خواهد داشت.

سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی در مجمع عمومی کمیته های ملی المپیک کشورهای آسیای میانه حضور دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 30 مهر 1398 شناسه مطلب: 385

به "نناد لالوویچ:امیدوارم کشتی ایران سهمیه های خوبی برای المپیک بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نناد لالوویچ:امیدوارم کشتی ایران سهمیه های خوبی برای المپیک بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید