نصیرزاده: آنهایی که استیل آذین را با تراکتورسازی مقایسه می نمایند تلویزیون سیاه وسفید دارند، کریمی بازیکنان مصدوم و بازنشسته می گرفت!

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز مدعی شد در زمان سرمربی پیشین این تیم بازیکنان مصدوم و بازنشسته به جمع ماشین سازان پیوسته اند.

نصیرزاده: آنهایی که استیل آذین را با تراکتورسازی مقایسه می نمایند تلویزیون سیاه وسفید دارند، کریمی بازیکنان مصدوم و بازنشسته می گرفت!

هوشنگ نصیرزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد وضعیت فعلی ماشین سازی و حضور این تیم در پایین جدول گفت: ما فصل گذشته در این زمان هفت امتیاز داشتیم و حالا چهار امتیازی هستیم. ما فصل را خوب آغاز نکردیم و متأسفانه قبل از آغاز فصل به یارگیری ها اعتماد کردیم که البته نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. با این حال چند بازیکن توانمند هم جذب کردیم و به آینده امیدواریم.

اطمینان دارم که در ادامه شرایط تیم ما بهتر خواهد شد، وی با بیان این جمله گفت: در حال حاضر جدول لیگ کاذب است و خیلی از تیم ها که در بالای جدول هستند، ممکن است به پایین جدول بیایند. حتی ادامه فعالیت برخی تیم های دولتی هم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است و برخی تیم های غیردولتی هم با مشکل روبرو هستند. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست، ولی کوشش ما این است که به رده های بالاتر بیاییم و این اتفاق هم رخ خواهد داد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در مورد اینکه چرا این باشگاه تصمیم به برکناری فیروز کریمی گرفت، تأکید کرد: چون خوب نتیجه نگرفتیم. همچنین از روند جذب بازیکنان ناراضی بودیم. متأسفانه بیشتر بازیکنانی که به تیم ما می آمدند مصدوم یا بازنشسته بودند، این در حالی است که باید به آینده ماشین سازی هم فکر می کردیم. حتی سرمربی قبلی باز هم یک بازیکن مصدوم و بازنشسته به من معرفی کرد که مخالفت کردم. ما باید برای جذب بازیکن به کیفیت فنی هم توجه کنیم.

نصیرزاده در پاسخ به این پرسش که چه تیم هایی در این فصل مدعی قهرمانی هستند؟، توضیح داد: تیم های بالای جدول می توانند مدعی باشند و تراکتورسازی هم سال جاری یک تیم کهکشانی است. آنهایی که تراکتورسازی را با استیل آذین مقایسه می نمایند در خانه های شان تلویزیون سیاه وسفید دارند. این تیم از لحاظ سرمربی قابل قیاس با استیل آذین نیست ضمن اینکه بازیکنان ملی در تراکتورسازی حضور دارند و کیفیت آنها معین است. در ضمن تراکتورسازی از حمایت هوادارانش بهره می برد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 20 آذر 1397 شناسه مطلب: 48

به "نصیرزاده: آنهایی که استیل آذین را با تراکتورسازی مقایسه می نمایند تلویزیون سیاه وسفید دارند، کریمی بازیکنان مصدوم و بازنشسته می گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصیرزاده: آنهایی که استیل آذین را با تراکتورسازی مقایسه می نمایند تلویزیون سیاه وسفید دارند، کریمی بازیکنان مصدوم و بازنشسته می گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید