نجات 2 نفر در کویر خوسف از مرگ حتمی

جانشین انتظامی خوسف از نجات دو شهروند گمشده در کویر خوسف که بر اثر تشنگی و تاریکی شب جان آن ها به خطر افتاده بود، اطلاع داد.

نجات 2 نفر در کویر خوسف از مرگ حتمی

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدحسن اکبری اظهار کرد: شب گذشته مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام نمود که دو نفر از افراد بومی منطقه در کویر خوسف گرفتار شده و راه را گم نموده اند و هیچ خبری از آنان در دست نیست که بلافاصله مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان خوسف برای امدادرسانی به افراد گم شده اعزام شدند.

جانشین انتظامی خوسف بیان نمود: مأموران با توجه به تاریکی هوا و کویری بودن منطقه با تشکیل چند تیم امدادرسانی، مناطق کویری را پایش و رد موتورسیکلت مفقود شدگان را پیدا کردند و پس از چند کیلومتر ردزنی، دو شهروند گرفتار شده در کویر را که بر اثر بی آبی جان آن ها به خطر افتاده بود، نجات دادند.

اکبری اضافه نمود: مأموران بلافاصله اقدامات اولیه درمانی را برای افراد مفقود شده انجام دادند و پس از برطرف تشنگی و عطش، آن ها را به شهرستان خوسف منتقل و به خانواده هایشان تحویل دادند.

وی با تأکید بر این که فلسفه وجودی پلیس خدمت رسانی صادقانه به مردم است، گفت: شهروندان قبل از تردد در مناطق کویری باید به تجهیزات ایمنی مجهز باشند و در صورت عدم آشنایی با کویر بدون راه بلد وارد این مناطق نشوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 شهریور 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 288

به "نجات 2 نفر در کویر خوسف از مرگ حتمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات 2 نفر در کویر خوسف از مرگ حتمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید