ناظم الشریعه: 2 بازی مقابل صربستان از بهترین دستاوردهای سال 97 تیم ملی فوتسال بود

محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران، دو دیدار تدارکاتی مقابل صربستان را یکی از بهترین دستاوردهای سال 97 این تیم توصیف کرد.

ناظم الشریعه: 2 بازی مقابل صربستان از بهترین دستاوردهای سال 97 تیم ملی فوتسال بود

محمد ناظم الشریعه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره دو پیروزی تیم ملی فوتسال کشورمان مقابل صربستان در اردوی این کشور گفت: طراحی ما به گونه ای بود که با تیم های فیزیکی چون صربستان بازی کنیم. ما تیم جوانی داشتیم و با شرایط سختی روبرو بودیم. بچه ها در بازی اول غافلگیر شده بودند، اما در مسابقه دوم شرایط متفاوتی داشتیم. برای این بازی به شهر دیگری رفتیم و سفیر ایران در صربستان هم بازی را از نزدیک تماشا کرد.

دو دیدار مقابل صربستان بسیار خوب بود و یاری زیادی به ما کرد.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: در مسابقه دوم با نتیجه 4 بر یک از حریف پیش افتادیم، اما تجربه کم بازیکنان مان و اشتباهات کوچک آنها باعث شد این فاصله نزدیک گردد. مهم این بود که این بازیکنان بتوانند زیر فشار حریف مقاومت نمایند و مهم تر اینکه کارهای تاکتیکی را به خوبی به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان با تمجید از عملکرد صربستانی ها برای رشد فوتسال در این کشور گفت: این تورنمنت یکی از بهترین دستاوردهای سال 97 برای تیم ملی بود. ما پیش تر با روسیه و اسلواکی هم بازی نموده بودیم، اما صربستان شرایط خاص خود را دارد. مدیران و مردم این کشور به شدت به توسعه فوتسال علاقه دارند و تیم ملی صربستان به تازگی به رتبه پانزدهم رده بندی جهانی صعود نموده است.

ناظم الشریعه در خصوص صعود تیم ملی فوتسال کشورمان به رتبه سوم رنکینگ جهانی به خبرنگاران گفت: ما خیلی به دنبال تغییر در رده بندی جهانی نبودیم، اما این اتفاق را به بازیکنان تیم ملی، مسئولانی که زحمت می کشند، مردمی که از ما حمایت می نمایند و نیز جامعه ورزشی و ورزشی نویسان تبریک می گویم. خدا را شکر می کنم که در این رشد سهمی داشتیم و امیدوارم این رشد ادامه داشته باشد. این قطار همواره حرکت می نماید و ما هم باید با این قطار حرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 20 خرداد 1398 شناسه مطلب: 136

به "ناظم الشریعه: 2 بازی مقابل صربستان از بهترین دستاوردهای سال 97 تیم ملی فوتسال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: 2 بازی مقابل صربستان از بهترین دستاوردهای سال 97 تیم ملی فوتسال بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید