معتمدی: سالانه 250 دانشجوی خارجی جذب دانشگاه امیرکبیر می شوند

رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیربا بیان اینکه ظرفیت لازم برای پذیرش دانشجوی خارجی وجود دارد، گفت: در طول هر سال تحصیلی 250 دانشجوی خارجی در این دانشگاه جذب می شوند که در کوشش هستیم این تعداد افزایش یابد.

معتمدی: سالانه 250 دانشجوی خارجی جذب دانشگاه امیرکبیر می شوند

سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر در تبادل نظر با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران با اشاره به اهمیت جذب دانشجوی خارجی گفت: یکی از برنامه های این دانشگاه که از اهمیت بسیار زیادی در روابط بین الملل برخوردار است مقوله جذب دانشجوی خارجی است که در امسال برنامه منسجم و مهمی برای این موضوع طرح ریزی نموده ایم.

وی درباره افزایش دانشجوی خارجی اضافه نمود: در طول هر سال تحصیلی 250 دانشجوی خارجی در این دانشگاه جذب می شوند که در کوشش هستیم این تعداد افزایش یابد.

معتمدی اضافه نمود: تبادل دانشجو برای مراکز علمی بسیار اهمیت دارد چراکه می تواند در ارتباطات بین المللی و رشد علمی دانشگاه و همچنین همکاری دو سویه مراکز علمی در اندیشه های مختلف در علوم متنوع تاثیرخوب و زیادی داشته باشد.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباره افزایش دانشجوی خارجی در امسال توضیح داد: با توجه به اینکه به اندازه کافی ظرفیت برای حضور دانشجوی خارجی داریم امسال در ماه های مهر و آبان کوشش خواهیم کرد جذب دانشجو افزایش یابد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: بروزرسانی: 14 مرداد 1398 شناسه مطلب: 232

به "معتمدی: سالانه 250 دانشجوی خارجی جذب دانشگاه امیرکبیر می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتمدی: سالانه 250 دانشجوی خارجی جذب دانشگاه امیرکبیر می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید