مسعود ریگی: هدف اصلی ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است، نیم فصل خوبی داشتم و 1350 دقیقه بازی کردم

مسعود ریگی، هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با اینکه از لحاظ امکانات شرایط بدی داریم، اما هدف مان ماندن در بین مدعیان قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

مسعود ریگی: هدف اصلی ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است، نیم فصل خوبی داشتم و 1350 دقیقه بازی کردم

مسعود ریگی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد اینکه جزو یکی از سه بازیکن تیم پدیده است که در تمامی بازی های این تیم (بدون تعویض شدن و نیمکت نشینی) به میدان رفته است، گفت: من در تمامی بازی های پدیده به میدان رفتم و حتی یک دقیقه را هم از دست ندادم. خوشحالم که 1350 دقیقه بازی کردم و در این مدت سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم. هر چند نمی توانم از عملکردم به صورت صددرصد راضی باشم، ولی نیم فصل خوبی را پشت سر گذاشتم. از اعتماد کادر فنی هم تشکر می کنم و امیدوارم که در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در خصوص وضعیت نابسامان پدیده و غیبت یحیی گل محمدی در تمرینات این تیم نیز توضیح داد: این شرایط برای پدیده خوب نیست و همه ما منتطریم تا اتفاقات خوبی برای تیم مان رخ دهد. با اینکه در بین تیم های بالای جدول قرار داریم، ولی از لحاظ امکانات با دیگر مدعیان قابل قیاس نیستیم. ما حتی توپ خوبی برای تمرین نداریم و زمین تمرین مان کیفیت بسیار بدی دارد. ما شنیده ایم که قرار است فردا انتقال پدیده به شرکت شهر خودرو نهایی گردد. امیدوارم که اتفاقات خوبی برای پدیده رخ دهد.

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان درباره شانس تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر هم گفت: همان طور که گفتم از لحاظ امکانات با دیگر مدعیان قابل قیاس نیستیم. هدف اصلی مان ماندن در کورس قهرمانی و دریافت سهمیه لیگ قهرمانان است، ولی نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم. ما از لحاظ فنی تیم بسیار خوبی داریم و همه از دیدن بازی های پدیده لذت می برند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 112

به "مسعود ریگی: هدف اصلی ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است، نیم فصل خوبی داشتم و 1350 دقیقه بازی کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسعود ریگی: هدف اصلی ما کسب سهمیه لیگ قهرمانان است، نیم فصل خوبی داشتم و 1350 دقیقه بازی کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید