مسابقات تکواندو کسب سهمیه گرنداسلم، تکواندوکاران ایرانی حریفان خود را شناختند

جلسه سرپرستان و مراسم قرعه کشی مسابقات کسب سهمیه گرنداِسلم انجام شد و هوگوپوشان ایرانی حاضر در این مسابقات حریفان خود را شناختند.

مسابقات تکواندو کسب سهمیه گرنداسلم، تکواندوکاران ایرانی حریفان خود را شناختند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات گرنداِسلم انفرادی در 4 وزن المپیکی، 18 تا 25 آذرماه در ووشی چین برگزار می گردد، برهمین اساس مرحله دوم مسابقات کسب سهمیه حضور در این رقابت ها از فردا (جمعه - 4 آبان ماه) شروع و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت.

در این دوره از رقابت ها، مبارزات با شرایط متفاوتی برگزار می گردد؛ فردا و در روز نخست، مسابقات مرحله یک شانزدهم اوزان 58، 68-، 80- و 80+ کیلوگرم گروه مردان و دو وزن 49- و 57- کیلوگرم گروه زنان و همچنین پیکارهای مرحله یک هشتم وزن های 67- و 67+ کیلوگرم زنان انجام می گردد.

روز شنبه-5 آبان ماه رقابت ها مرحله یک هشتم و همچنین دیدارهای مرحله یک چهارم در تمامی اوزان پیگیری خواهد شد و روز پایانی (یکشنبه - 6 آبان ماه) نیز با پیکارهای مرحله نیمه نهایی، کسب عنوان سومی و فینال همراه خواهد بود.

گروه مردان

مهدی اسحاقی در وزن 58- کیلوگرم پس از یک دور استراحت در نخستین گام به مصاف برنده دیدار کره جنوبی و چین تایپه می رود و در صورت برتری با یکی از تکواندوکاران روسیه، هند یا کره جنوبی مبارزه خواهد نمود.

امیرحسین گندمکار دیگر تکواندوکار ایرانی در این وزن ابتدا با کننده کره جنوبی دیدار می نماید و در صورت راهیابی به مرحه بعد به مصاف کارلوس ناوارو مکزیکی خواهد رفت.

آرمین هادی پور در طرف دیگر جدول نیز پس از یک دور استراحت در اولین مبارزه به مصاف برنده دیدار کره جنوبی و چین می رود.

امیررضا نیک سیرت در وزن 80- کیلوگرم نیز ابتدا با کننده لهستان پیکار می نماید و در صورت برتری با برنده دیدار کره جنوبی و چین مبارزه خواهد نمود.

گروه زنان آرمینا احمدی در وزن 49- کیلوگرم ابتدا کننده چین را پیش رو دارد و در صورت برتری رو در روی کننده کره جنوبی قرار می گیرد. ناهید کیانی دیگر کننده این وزن ابتدا با کره جنوبی مبارزه می نماید و پس از آن به مصاف برنده دیدار چین و چین تایپه می رود.

کیانا احمدی کننده وزن 57- کیلوگرم در نخستین دیدار با تکواندوکاری از کرواسی دیدار می نماید. روناک حسین زاده نیز در اولین مبارزه به مصاف هوگوپوش بریزیلی خواهد رفت.

اکرم خدابنده تکواندوکار وزن 67+ کیلوگرم نیز در اولین گام باید کننده میزبان مبارزه کند و در صورت برتری به مصاف برنده دیدار چین تایپه و چین می رود. راهنمایی گروه مردان برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است و آزاده یاسائی نیز سرمربیگری تیم زنان را برعهده دارد. لازم به ذکر است؛ سه نفر اول این رقابت ها جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می کنند و در این مسابقات تنها یک مدال برنز اهدا می گردد، همچنین به مقام های اول تا چهارم به ترتیب 20، 12 و 7، 20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی و برای رتبه بندی گرنداِسلم 120، 72، 43، 2 و 25، 92 تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 13 اسفند 1397 شناسه مطلب: 89

به "مسابقات تکواندو کسب سهمیه گرنداسلم، تکواندوکاران ایرانی حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات تکواندو کسب سهمیه گرنداسلم، تکواندوکاران ایرانی حریفان خود را شناختند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید