مرضیه هاشمی: اتفاقاتی که برای من افتاد شخصی نبود

خبرنگار پرس تی وی پس از آزادی از زندان با تاکید بر اینکه بازداشتش یک مساله شخصی نبوده است، اضافه نمود: از همه می خواهم که در تظاهرات روز آدینه که به همین دلیل برگزار می گردد، شرکت نمایند.

مرضیه هاشمی: اتفاقاتی که برای من افتاد شخصی نبود

به گزارش خبرنگاران، مرضیه هاشمی، خبرنگار شبکه خبری پرس تی وی در و اولین اظهارات خود پس از آزادی از زندان گفت: با توجه به شرایط موجود از همه دعوت می کنم تا به ما بپیوندند و در تظاهرات روز آدینه شرکت نمایند. طبیعتا اتفاقاتی که برای من افتاد یک مساله شخصی نبود و ممکن است این اتفاق برای هر شخص دیگری در آمریکا در هر زمانی اتفاق بیفتد.

وی اضافه نمود: ما باید با این مساله مقابله کنیم، ما در مقابل این ظلم می ایستیم و از همه می خواهم که در تظاهرات روز آدینه که به همین دلیل برگزار می گردد، شرکت نمایند.

به گزارش خبرنگاران، مرضیه هاشمی مجری و خبرنگار آمریکایی الاصل شبکه پرس تی وی پس از 11 روز بازداشت در آمریکا روز چهارشنبه بدون طرح هیچ اتهامی از زندان آزاد و به خانواده اش در واشنگتن ملحق شد.

وی که مجری و خبرنگار شبکه پرس تی وی است روز یکشنبه 13 ژانویه (23 دی ماه) بدون هیچ اتهامی در فرودگاه سنت لوئیس این کشور بازداشت و به یک بازداشتگاه پلیس فدرال آمریکا اف بی آی در واشنگتن منتقل شد. بازداشت او به عنوان یک خبرنگار، بازتاب گسترده ای در سراسر دنیا داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 12 خرداد 1398 شناسه مطلب: 127

به "مرضیه هاشمی: اتفاقاتی که برای من افتاد شخصی نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرضیه هاشمی: اتفاقاتی که برای من افتاد شخصی نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید