مدیر تیم های ملی تیروکمان: غایبان انتخابی شانس ملی پوش شدن نخواهند داشت

مدیر تیم های ملی تیروکمان از برگزاری نخستین انتخابی تیم ملی تیروکمان در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان پنج شنبه و جمعه هفتم و هشتم دی ماه به میزبانی خوزستان خبر داد.

مدیر تیم های ملی تیروکمان: غایبان انتخابی شانس ملی پوش شدن نخواهند داشت

امید نجاری در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: برای تشکیل تیم ملی تیروکمان در رده سنی بزرگسالان در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان، پنج شنبه و جمعه (7 و 8 دی ماه) نخستین رقابت انتخابی تیم ملی تیروکمان به میزبانی خوزستان برگزار خواهد شد تا در پایان بتوانیم نفرات اصلی را برای شرکت در مرحله اول کاپ آسیا که اسفندماه به میزبانی تایلند برگزار می شود، انتخاب کنیم.

وی گفت: برای پوشیدن پیراهن تیم ملی، تمام کامپونداران ریکرو و کامپوند ملزم به شرکت در این انتخابی هستند و اگر کمانداری به هر دلیلی در انتخابی شرکت نکند، شانسی برای حضور در تیم ملی نخواهد داشت.

نجاری در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان داخل سالن که بهمن ماه به میزبانی آمریکا برگزار می شود، شرکت خواهد کرد یا خیر؟ افزود: تصمیم گیری در این مورد بعد از مسابقات انتخابی تیم ملی گرفته خواهد شد. البته اعزام تیم بستگی به صلاحدید فدراسیون دارد که بخواهد تیمی را به این مسابقات اعزام کند یا خیر؟

مدیر تیم های ملی تیروکمان هم چنین از تغییر زمان برگزاری اولین مرحله مسابقات کاپ آسیا فروردین ماه به میزبانی تایلند خبر داد و گفت: این رقابت ها همیشه در هفته اول فروردین برگزار می شد و تیم ملی تیروکمان در رشته های ریکرو و کامپوند اواخر اسفند راهی تایلند می شد اما امسال با تصمیم کنفدراسیون آسیا این مسابقات در هفته دوم اسفندماه برگزار خواهد شد.

او درباره زمان برگزاری اردوهای تیم های پایه نیز اظهار کرد: بعد از کسب دو سهمیه المپیک نوجوانان در آرژانتین کار سختی را در این رده سنی پیش رو داریم. در پی آن هستیم بعد از برگزاری امتحانات میان ترم در دی ماه هر چه سریع تر اردوهای تیم های ملی نوجوانان و جوانان را نیز برپا کنیم. البته برای شرکت در المپیک نوجوانان تا مهر سال آینده فرصت داریم، در طول این مدت با برگزاری اردوهای متعدد باید سعی کنیم بهترین نفرات را برای شرکت در المپیک نوجوانان شناسایی و آماده کنیم.

نجاری در پایان پیرامون این پرسش که آیا نفراتی که پیروز به کسب سهمیه المپیک نوجوانان شدند راهی آرژانتین خواهند شد، گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد کسانی که پیروز به کسب سهمیه شدند، راهی آرژانتین می شوند. بلکه هر کمانداری که آماده تر و رکوردش نزدیک به مدال باشد، در المپیک نوجوانان شرکت خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 بهمن 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 604

به "مدیر تیم های ملی تیروکمان: غایبان انتخابی شانس ملی پوش شدن نخواهند داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر تیم های ملی تیروکمان: غایبان انتخابی شانس ملی پوش شدن نخواهند داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید