مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: با برکناری مرزبان خواستیم به تیم شوک بدهیم!، سرمربی جدید تا 48 ساعت آینده معین می گردد

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان دلیل برکناری علیرضا مرزبان را دادن شوک به تیم فوتبال این باشگاه عنوان نمود.

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: با برکناری مرزبان خواستیم به تیم شوک بدهیم!، سرمربی جدید تا 48 ساعت آینده معین می گردد

مهران نصیریان دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره دلایل برکناری علیرضا مرزبان از راهنمایی تیم نفت مسجدسلیمان گفت: با مذاکراتی که مدیریت باشگاه با مرزبان انجام داد به این نتیجه رسیدیم که با او قطع همکاری کنیم. به امید خدا تا 48 ساعت آینده هم سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در فوتبال حرفه ای این اتفاقات طبیعی است. مرزبان زمانی به تیم ما آمد که مسائل زیادی داشتیم و توانست در نیم فصل اول هم نتایج خوبی بگیرد، اما در نیم فصل دوم این اتفاق نیفتاد. با توجه به این اتفاقات تصمیم گرفتیم به تیم شوک وارد کنیم و به همین دلیل با مرزبان قطع همکاری کردیم.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان در خصوص گزینه های سرمربیگری این تیم توضیح داد: با سه چهار گزینه وارد مذاکره شده و تقریباً به توافقات خوبی هم رسیده ایم. اگر اجازه داده گردد فعلاً نام کسی را مطرح نمی کنیم تا همه چیز نهایی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 16 تیر 1398 شناسه مطلب: 181

به "مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: با برکناری مرزبان خواستیم به تیم شوک بدهیم!، سرمربی جدید تا 48 ساعت آینده معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل نفت مسجدسلیمان: با برکناری مرزبان خواستیم به تیم شوک بدهیم!، سرمربی جدید تا 48 ساعت آینده معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید