قهرمانی خراسان جنوبی در مسابقات دارت بانوان کشور

رقابت های دارت قهرمانی بانوان کشور با معرفی تیم های برتر سرانجام یافت.

قهرمانی خراسان جنوبی در مسابقات دارت بانوان کشور

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، این رقابت ها با حضور 24 تیم از 22 استان و به مدت دو روز و در سه بخش انفرادی، دوبل و تیمی چهارنفره برگزار گردید که در خاتمه و در مجموع رده بندی تیمی، تیم خراسان جنوبی با 143 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت، سمنان با 93 امتیاز دوم شد و اردبیل با 84 امتیاز در صندلی سوم نهاده شد.

در بخش انفرادی و در فینال این رقابت ها زهرا رجبی از خراسان جنوبی با اقتدار و با حساب 5 بر صفر معصومه لشگری از سمنان را مغلوب کرد و مدال طلا را بدست آورد، همچنین شیما کیانوش از خراسان جنوبی و مونا مولوی از اردبیل مشترکا سوم شدند.

در بخش دوبل و در فینال تیم دوبل خراسان جنوبی متشکل از زهرا رجبی و شیما کیانوش با نتیجه 4 بر صفر مقابل تیم دوبل مرکزی متشکل از فاطمه صادقی و فهیمه صادقی به فزونی دست یافت و به عنوان قهرمانی رسید. همچنین تیم اصفهان متشکل از زینب ذوالفقاری و ندا ابراهیمی و تیم سمنان متشکل از مریم یوسفی و معصومه لشگری مشترکا سوم شدند.

در بخش تیمی 4 نفره و در فینال تیم اردبیل متشکل از شهلا رواجی، مونا مولوی، سمیرا امامی و آرزو پهناور با حساب 3بر 2 از سد تیم سمنان متشکل از مهشاد عوض زاده، زهره کشاورزیان، مریم یوسفی و معصومه لشگری گذشت و فاتح این رقابت ها شد. تیم های تهران متشکل از مژگان رحمانی، منا فرهنگ، وجیهه عربی، پانیذ تراب نژاد و خراسان جنوبی متشکل از زهرا رجبی، شیما کیانوش، آتنا بیگمی و مریم عرفانی مشترکا در صندلی سوم ایستادند.

مراسم اختتامیه و توزیع جوایز قهرمانان با حضور کامبیز ایوب زاده رئیس انجمن دارت کشور، مهدی میرزاییان مدیر روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی و رئیس امور دارت استان های کشور، محمدحسین فاضلی دبیر انجمن دارت، حسن برزگر رئیس هیئت انجمن های ورزشی استان کهکیلویه و بویر احمد، گودرزی معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، محرابی مسئول امور ورزش بانوان استان، عبدالله حسینی رئیس کمیته دارت استان، مهدی سلیمی رئیس کمیته مسابقات انجمن دارت کشور و اسماعیل عاشوری عضو کمیته فنی انجمن دارت برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 بهمن 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 602

به "قهرمانی خراسان جنوبی در مسابقات دارت بانوان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی خراسان جنوبی در مسابقات دارت بانوان کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید