قدوس: کوشش می کنم فرانسوی یاد بگیرم

من و امیل کرافت تمام توان خود برای یادگیری زبان فرانسوی به کار می بندیم.خوشحالیم که در کلاس شرکت می کنیم زیرا آموزگارمان می داند چگونه این دوره آموزشی برای ما سرگرم کننده و جذاب باشد.

قدوس: کوشش می کنم فرانسوی یاد بگیرم

به گزارش خبرنگاران ،امیل کرافت و سامان قدوس این روزها به اتفاق هم در دوره آموزشی زبان فرانسوی شرکت می نمایند تا بتوانند ارتباط آسان و قابل فهم تری با سایر بازیکنان تیم امی ین در خلال تمرین ها و بازی های لوشامپیونه داشته باشند.

سولیوان، آموزگار زبان فرانسوی سامان قدوس و امیل کرافت در این رابطه می گوید:این نخستین بار است که زبان فرانسوی را به خارجی ها یاد می دهم و سعی می کنم که دروس،سرگرم نماینده و تعاملی باشند.تئوری های زیادی با وجود نیازمند بودن نداریم. در ابتدای آموزش هستیم اما سامان قدوس و امیل کرافت مقاوم و گیرنده هستند. آنها در یادگیری علائم پیشرفت زیادی کردند و فکر می کنم تا چند ماه دیگر آنها قادر خواهند بود تا پاسخگوی پرسش های خبرنگاران فرانسوی باشند.

سامان قدوس هم در این باره می گوید:صحبت کردن به چند زبان در زندگی یک دارایی است.من و امیل کرافت تمام توان خود برای یادگیری زبان فرانسوی به کار می بندیم.خوشحالیم که در کلاس شرکت می کنیم زیرا آموزگارمان می داند چگونه این دوره آموزشی برای ما سرگرم نماینده و جذاب باشد.

3-165

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 18 اسفند 1397 شناسه مطلب: 91

به "قدوس: کوشش می کنم فرانسوی یاد بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدوس: کوشش می کنم فرانسوی یاد بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید