فشار روی گری هوپر از انگیس؛ به ایران نرو

از بعد از انقلاب هیچ بازیکن انگلیسی به ایران نیامده است و در صورتی که هوپر به استقلال ملحق گردد از این حیث سرمدار خواهد بود. البته فصل گذشته باشگاه تراکتورسازی بازیکن بریتانیایی جذب کرد.

فشار روی گری هوپر از انگیس؛ به ایران نرو

گری هوپر در آستانه انتقال به استقلال قرار گرفته است. این خبری است که در چند روز اخیر در رسانه های ایران بازخورد داشته است.

به گزارش خبر ورزشی، از هفته گذشته نام و ویدئو های این بازیکن در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد و از او به عنوان مهاجم جدید استقلال یاد کردند. استقلالی ها هم همه چیز را منوط به مذاکرات رودررو کردند. این بازیکن و مدیربرنامه هایش در روز های اخیر با مسئولان استقلال جلسه داشت.

امیرحسین فتحی به ترکیه رفت تا با این بازیکن مذاکرات نهایی را انجام دهند. طرفین روی مسائل اقتصادی با یکدیگر توافق نسبی داشتند ولی روی جزئیات هم تا حدودی توافق کردند. آن ها دو جلسه دیدار و مصاحبه داشتند ولی به احتمال فراوان هفته آینده تکلیف حضور او در استقلال روشن خواهد شد.

حرف های هوپر

مسئولان استقلال، اما خیلی با شک و تردید درباره امضای قرارداد هوپر صحبت می نمایند. آن ها می گویند هنوز هیچ چیز معین نیست. در این بین اتفاق عجیبی هم اتفاق افتاده است. از روزی که رسانه های خارجی از حضور گری هوپر در ایران نوشتند، او پیغام های زیادی دریافت نموده است. این بازیکن که ملیتی انگلیسی دارد، در سرانجام مذاکرات با مسئولان استقلال گفته تحت فشار است. هوپر تأکید نموده از زمانی که خبر حضور در ایران در رسانه ها پیچیده خیلی از دوستان و حتی برخی از خبرنگاران انگلیس به او پیغام داده اند که نباید به ایران برود، چون مشکلاتی برایش به وجود خواهد آمد.

وقتی این بازیکن به فتحی گفت با چنین مسئله ای روبه رو شده، مدیرعامل استقلال تأکید کرد قول می دهد همه چیز خوب باشد. او حضور استراماچونی و دیگر بازیکنان خارجی را مثال زده و گفته اگر شرایط ایران بد بود، چرا آن ها باید به ایران می آمدند؟ ظاهراً پای سیاست هم در این انتقال به پیش آمده. ایران و انگلیس بر سر مسائل سیاسی با هم اختلاف نظر دارند. این اختلافات به نوعی می تواند در چنین انتقالی اثر گذار باشد. باشگاه استقلال روی خرید هوپر پافشاری می نماید، چون معتقد است این بازیکن به کارشان می آید. امیرحسین فتحی به نزدیکانش گفته هوپر این قدر آمار گلزنی خوبی دارد که مطمئن است درصورت حضور در استقلال می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.

هوپر کی جواب می دهد؟

استراماچونی هم روی خرید هوپر تأکید دارد و به فتحی گفته هر طور شده این بازیکن را جذب نمایند. استقلالی ها تا حدود زیادی از جذب این بازیکن مطمئن هستند ولی در عین حال مذاکرات خود را با دیگر بازیکنان قطع ننموده اند. قرار شده او شرایط را آنالیز کند و به آن ها پاسخ نهایی دهد. گری هوپر به همین دلیل اوایل همین هفته پاسخ نهایی را به آبی ها خواهد داد. در صورتی که پاسخ این بازیکن مثبت بود و با شرایط باشگاه استقلال هم موافقت کرد تا اواسط هفته قراردادش به صورت رسمی امضا خواهد شد. آبی ها منتظر هستند و در صورتی که نتوانند از او جواب بله بگیرند در آن صورت با بازیکنی دیگری قرارداد خواهند بست.

از بعد از انقلاب هیچ بازیکن انگلیسی به ایران نیامده است و در صورتی که هوپر به استقلال ملحق گردد از این حیث سرمدار خواهد بود. البته فصل گذشته باشگاه تراکتورسازی بازیکن بریتانیایی جذب کرد. اسکاتلند هم جزو بریتانیاست ولی اینکه بازیکنی با ملیت انگلیسی آمده باشد، اتفاقی است که در 41 سال گذشته رخ نداده است. به همین دلیل هوپر میخواهد ابتدا همه چیز را بسنجد و بعد به استقلالی ها پاسخ نهایی دهد.

منبع: عصر ایران
انتشار: بروزرسانی: 1 آذر 1398 شناسه مطلب: 471

به "فشار روی گری هوپر از انگیس؛ به ایران نرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فشار روی گری هوپر از انگیس؛ به ایران نرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید