فرهنگی: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در جریان بازدید از پروژه مترو تبریز گفت: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است.

فرهنگی: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است

به گزارش خبرنگاران،محمدحسین فرهنگی در جریان بازدید از پروژه قطار شهری تبریز و ایستگاه های 12، 13، 14 ،15 ، 16 خط یک و دپوی لاله گفت: الحمدالله پروژه فعال بوده و جای امیدواری است که پیشرفت خوبی در پروژه نمایان است.

وی با تأکید بر ضرورت همراهی دولت و شهرداری در تأمین هزینه های مورد احتیاج پروژه مترو تبریز گفت: بخشی از هزینه هایی که در لایحه بودجه در بحث مترو مطرح است ملی بوده و سالانه اعداد ثابتی را به متروی کلان شهرهای مختلف کشور اختصاص می دهند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس ادامه داد : قول هایی در خصوص تأمین بخشی از بودجه مورد احتیاج مترو توسط دولت داده شده است که در این باره در رابطه با بحث هایی چون تبریز 2018خاطره خوشی نداریم، اما اگر سازمان برنامه و بودجه به وعده های خود عمل کند شاهد پیشرفت در قطار شهری تبربز خواهیم بود.

در جریان این بازدید مهندس مصطفی مولوی مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه و مهندس زائز مجری خط یک قطار شهری تبریز نیز دکتر فرهنگی را همراهی می کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 فروردین 1398 بروزرسانی: 11 فروردین 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 101

به "فرهنگی: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگی: پیشرفت پروژه مترو تبریز امیدوارکننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید