فتحی: توافق مان با شفر کمترین هزینه را خواهد داشت، مجیدی دستیار سرمربی بعدی استقلال است

مدیرعامل استقلال می گوید توافقی با شفر خواهند کرد که کمترین هزینه را باری استقلال در بر داشته باشد.

فتحی: توافق مان با شفر کمترین هزینه را خواهد داشت، مجیدی دستیار سرمربی بعدی استقلال است

به گزارش خبرنگاران، امیرحسین فتحی بعد از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: این برد را به طرفداران تقدیم می کنیم. طرفداران استقلال دعا نمایند که نتایج بهتری کسب کنیم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که رفتار حرفه ای با وینفرد شفر صورت نگرفت و او می تواند از استقلال در فیفا شکایت کند و غرامت بگیرد، گفت: از شفر تشکر می کنم. او مربی بزرگی بود. همه کوشش خود را کرد ولی به هر دلیل توفیقی نداشت و این اواخر به ما یاری نکرد. ما به طور مکتوب و به وسیله یک رسانه اجتماعی اعلام کردیم که او تعلیق است. به نظرم کار شفر غیر حرفه ای بود و کار ما غیر حرفه ای نبود. دیروز هم جلسه ای با ساشا شفر داشتم و به او هم گفتم. با اینکه نامه را رؤیت نموده بود، سر تمرین آمد.

وی تاکید نمود: او 50 سال سابقه کار دارد. وقتی به او می گویند فعال نیستید و معلق هستید نباید سر تمرین برد. آن ها اذعان کردند که نامه را دیدند. ما با کمال اخلاق و متانت به این سرمربی بزرگ که طرفداران را شاد نموده بود احترام گذاشتیم و به طور مسالمت آمیز و دیپلماتیک با او کار می کنیم. رفتار ما کاملاً حرفه ای و دیپلماتیک بود. قبلاً هم ثابت کردیم که اینگونه رفتار می کنیم. کاری که با نویمایر و یازالده گومز کردیم را با شفر انجام می دهیم که کمترین هزینه را برای ما داشته باشد.

فتحی درباره مدت زمان قرارداد شفر با استقلال، گفت: فقط شفر و کولی یک سال دیگر قرارداد دارند. کمترین غرامت را خواهیم داشت. با هماهنگی رضایت شفر را جلب خواهیم کرد. طرفداران عزیز و خوب ما و کارشناسان فوتبال و دوست داران استقلل مطمئن باشند با کمترین هزینه این کار انجام می گردد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قانونی مبنی بر تعلیق قرارداد وجود دارد چرا که نورشرق، رئیس کمیته مشخص وضعیت مربیان گفته که تعلیق در اجرای تعهدات وجود دارد، تاکید نمود: من اگر در فوتبال کاری بلد نباشم، به عنوان کسی که حقوق دان ورزشی هستم و 10 سال مسئولیت کمیته انضباطی و حل اختلاف را بر عهده داشتم، کار حقوقی را می دانم. اجازه دهید با راه های حقوقی کارمان را انجام دهیم.

مدیرعامل استقلال درباره شایعه سرمربی گری امیر قلعه نویی استقلال در فصل آینده علی رغم اینکه گفته شد سرمربی بعدی خارجی است، اظهار کرد: به خانواده استقلال و پیشکسوتانش که سابقه سرمربی گری تیم را دارند، از جمله امیر قلعه نویی احترام می گذاریم و درود می فرستم. به صراحت گفتم که مربی آینده ما خارجی است.

او درباره ادامه همکاری با فرهاد مجیدی به عنوان دستیار مربی بعدی تیم گفت: آقای فرهاد مجیدی یک سال دیگر با ما قرارداد دارد و کنار سرمربی خوب و خارجی بعدی ما خواهد بود.

فتحی همچنین درباره آینده دستیاران خارجی وینفرد شفر نیز اظهار کرد: دستیاران آقای شفر هم تا سرانجام فصل معلق هستند تا باشگاه درباره آن ها تصمیم بگیرد.

او درباره عملکردش در استقلال نیز گفت: اجازه دهید سه بازی دیگر هم بگذرد و با هم درباره عملکردم صحبت کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه آیا صیادمنش فروخته شده است، گفت: ما از طرفداران چیزی را پنهان نمی کنیم. مطمئن باشید. در سابقه من سندی وجود ندارد که به طرفداران درست نگویم یا حرف خلاف واقعیت بگویم. دوستان می گویند حرف فتحی ضد و نقیض است و یک روز با شفر خوب و یک روز بد است. قطعاً تیم که نتیجه بگیرد، مربی خوب است و بد بازی کند، بد می گردد. اگر درباره صیادمنش این اتفاق بیافتد، اطلاع رسانی می کنیم. البته طرفداران بدانند که یکی از راه های درآمدزایی تیم ها نقل و انتقال بازیکنان است. مگر وقتی رونالدو از رئال ترانسفر شد، بازیکن بدی بود؟

او در واکنش به اینکه با این حساب صیادمنش به فروخته شده است، تاکید نمود: من نگفتم فروخته شده است بلکه گفتم اگر موردی باشد، استقلال به طور شفاف به طرفداران می گوید و مطمئن باشند با آن ها صادق هستیم.

فتحی همچنین درباره اظهارات فرهاد مجیدی در فضای مجازی مبنی بر اینکه عده ای نمی خواهند استقلال بدون حضور آن ها پیروز گردد، گفت: از آقای مجیدی سوال کنید.

او در واکنش به اینکه آیا مجیدی به واسطه این پست توبیخ شد، تاکید نمود: خیر. ما از کادر فنی و بازیکنان خواستیم برای حفظ آرامش پستی در فضای مجازی منتشر ننمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 تیر 1398 بروزرسانی: 24 تیر 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 193

به "فتحی: توافق مان با شفر کمترین هزینه را خواهد داشت، مجیدی دستیار سرمربی بعدی استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتحی: توافق مان با شفر کمترین هزینه را خواهد داشت، مجیدی دستیار سرمربی بعدی استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید