غذا؛ مشکل اساسی دهکده بازی های پارالمپیک ، رمضان صالحی: سه روزه هیچی نخوردم

فرهنگ کشور اندونزی و نوع طبخ غذا در این کشور به مشکل اساسی برخی از ورزشکاران ایران تبدیل گردیده است. غذاهای تند و گاهی بد مزه بزرگترین مشکل ورزشکاران ایرانی است.

غذا؛ مشکل اساسی دهکده بازی های پارالمپیک ، رمضان صالحی: سه روزه هیچی نخوردم

به گزارش خبرنگاران ، فرهنگ کشور اندونزی و نوع طبخ غذا در این کشور به مشکل اساسی برخی از ورزشکاران ایران تبدیل گردیده است. غذاهای تند و گاهی بد مزه بزرگترین مشکل ورزشکاران ایرانی است.به نوعی که برخی از ورزشکاران نمی توانند از غذاهای اغلب دریایی و همچنین بسیار تند کشور اندونزی استفاده نمایند.

رمضان صالحی یکی از این ورزشکاران است که به شدت به لحاظ تغذیه تا به اینجای کار دچار مشکل گردیده است. رمضان صالحی عضو با سابقه تیم ملی والیبال نشسته ایران در این باره گفت: مهمترین مشکل ما در دهکده بازی ها وضعیت غذای کاروان است که به شدت تیم را اذیت می نماید.

صالحی ادامه داد: البته بعضی از هم تیمی ها به هرحال با نوع غذا کنار می آیندا اما من در سه روزه گذشته هیچی نتوانستم غذا بخورم. این خیلی برایم سخت و سخت گردیده است.

صالحی همچنین درباره اینکه باید تمهیداتی برای تهیه غذای مناسب اندیشیده می شد، گفت: کار خاصی را نمی توانستیم انجام بدهیم. میزبان باید کوشش بیشتری را می کرد و برای ذائقه های متفاوا غذا تهیه می کرد اما متاسفانه این اتفاق رخ نداده است. البته بزرگترین مشکل من نوشابه است که در دهکده گیر نمی آید!

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 16 بهمن 1397 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 71

به "غذا؛ مشکل اساسی دهکده بازی های پارالمپیک ، رمضان صالحی: سه روزه هیچی نخوردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غذا؛ مشکل اساسی دهکده بازی های پارالمپیک ، رمضان صالحی: سه روزه هیچی نخوردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید