شیعی: تاج گفت که کی روش در جام ملت ها سرمربی ایران است

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می گویدکه مشکلی بابت حضور کی روش در ایران وجود ندارد.

شیعی: تاج گفت که کی روش در جام ملت ها سرمربی ایران است

به گزارش خبرنگاران، محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: در این بازی حق پیکان، برد بود. در نیمه اول بازیکنان ما موقعیت های خیلی خوبی را از دست دادند. به تیم جوان استقلال خوزستان هم باید تبریک گفت. با وجود امکاناتی که داشتند تیم خوبی بودند و ما را اذیت کردند اما من فکر می کنم موقعیت های ما در این بازی بیشتر بود و عدالت فوتبال در این بازی رعایت شد.

او ادامه داد: در مورد داوری این بازی حتما با اصفهانیان صحبت می کنیم. داوری برای دو طرف سوت زد و نمی توان گفت که به نفع یک تیم سوت زده است.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر ماجرای کی روش و تیم ملی هم گفت: تا جایی که من می دانم و تاج به من گفته است کی روش قطعا برای جام ملت ها در تیم ملی حاضر است. ان شاءالله او خودش را به ایران می رساند. مشکل مالی او هم حل گردیده است. من می دانم که او به ژاپن رفته اما نمی دانم دلیل سفرش چه چیزی است.

او افزود: من فکر می کنم تا اواسط هفته آینده تکلیف این موضوع تعیین گردد. آخرین باری که من با تاج صحبت کردم به من گفت هیچ نگرانی ای بابت کی روش وجود ندارد.

مدیرعامل پیکان در خصوص دریافتی این باشگاه از سازمان لیگ هم شرح داد: هنوز پولی از سازمان لیگ نگرفتیم. دو هفته پیش با بهاروند صحبت کردم. قراردادی بسته گردیده است که اگر اجرا گردد برای باشگاه ها بسیار مفید خواهد بود. سال جاری خود سازمان لیگ متولی این کار گردیده است و کار را شفاف تر انجام می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 17 آبان 1397 شناسه مطلب: 36

به "شیعی: تاج گفت که کی روش در جام ملت ها سرمربی ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیعی: تاج گفت که کی روش در جام ملت ها سرمربی ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید