شرکت های نوپای پارک های علم و فناوری حمایت می شوند

به گزارش خبرنگاران، علی وحدت صبح سه شنبه در جلسه دیدار با اعضای هیئت رئیسه پارک علم و فناوری گلستان اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در استان، فعالیت شرکت های فعال در استان می بایست در حوزه های مختلف از جمله دامداری، کشاورزی و شیلات شدت یافته تا چرخ توسعه استان با سرعت بیشتری حرکت کند.

شرکت های نوپای پارک های علم و فناوری حمایت می شوند

وی با اشاره به این که هم اکنون اینکه بیش از نیمی از شرکت های دانش بنیان استان زیرمجموعه پارک علم و فناوری هستند، این مهم را یک مزیت برای استان دانست و گفت: شرکت های نوپای پارک علم و فناوری گلستان را حمایت صمی کنیم و هر اندازه تسهیلات احتیاج داشته باشند در اختیار آن ها قرار می دهیم.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی اضافه کرد: اگر تنها دو شرکت پیروز عمل نمایند قطعا کشور از منافع آن بهره مند خواهد گردد از اینرو حمایت از شرکت های دانش بنیان و نوپا را در دستور کار قرار داده ایم.

وی با تاکید بر این که با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های مختلف دانش بنیان پارکی و غیرپارکی، به دنبال اثبات مرجعیت و موضوع پارک علم و فناوری گلستان در استان باشید، متذکر شد: تنها حضور شرکت های کوچک در پارک کافی نیست و باید مدیران پارک های علم و فناوری در استان ها گام های بلندتری را تعریف نمایند تا شاهد اتفاقات بزرگ باشیم.

وحدت تاکید نمود: صندوق نوآوری و شکوفایی حمایت و پرداخت تسهیلات به شرکت های پارکی و غیرپارکی دانش بنیان را در دستور کار قرار داده و در حمایت از طرح های جیدد و پرداخت تسهیلات از محل اعتبارات این صندوق محدودیت نداریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 6 خرداد 1398 شناسه مطلب: 121

به "شرکت های نوپای پارک های علم و فناوری حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های نوپای پارک های علم و فناوری حمایت می شوند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید