شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق از حمایت های صادراتی برخوردار می شوند

رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی گفت: با هدف معرفی حمایت های صادراتی، مسائل و موانع پیش روی تعاملات بین المللی نشست های ترویجی صادرات در استان های مختلف برگزار می گردد.

شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق از حمایت های صادراتی برخوردار می شوند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی قلعه نوی رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان این که مجموعه نشست های تخصصی ترویج صادرات در مراکز استان ها برگزار می گردد، اعلام کرد: این رویداد با حضور مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همراهی سازمان توسعه تجارت ایران و بانک توسعه صادرات ایران با هدف آنالیز مسائل پیش روی دانش بنیان ها در تعاملات بین المللی برگزار می گردد.

وی ادامه داد: نخستین دوره این نشست ها در استان اصفهان با حضور بیش از 125 نفر از مدیران و نمایندگان شرکت های دانش بنیان و فناور و نمایندگانی از اتاق بازرگانی اصفهان و شهرکرد، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و وزارت امور خارجه برگزار گردید.

به گفته قلعه نوی در این نشست خدمات و حمایت های صادراتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان توسعه تجارت و بانک توسعه صادرات هم به شرکت ها معرفی می گردد.

رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه تاکید نمود: پارک های علم و فناوری چهار استان آذربایجان شرقی، فارس، خراسان رضوی و تهران هم طی ماه های دی، بهمن و اسفند امسال میزبان نشست ترویجی صادرات خواهند بود.

قلعه نوی اضافه کرد: برگزاری این نشست ها ضمن آنالیز مسائل صادراتی شرکت های دانش بنیان، آن ها را به فراوری محصولات با کیفیت بالا و رقابتی برای عرضه در بازار های بین المللی هم ترغیب می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 بهمن 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 646

به "شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق از حمایت های صادراتی برخوردار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق از حمایت های صادراتی برخوردار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید