سپاهان دربی اصفهان را برد

به گزارش خبرنگاران، در روز دوم از هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر شامگاه امروز جمعه تیم های سپاهان و ذوب آهن به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک زردپوشان به انتها رسید.

سپاهان دربی اصفهان را برد

شاگردان امیر قلعه نویی در نیمه اول و در دو دقیقه توانستند دوبار دروازه شاگردان امید نمازی را باز نمایند. مهرداد محمدی در دقیقه 25 و عزت پورقاز در دقیقه 27 برای سپاهان گل زدند.

در نیمه دوم و در دقیقه 64 کار ذوب آهن با اخراج زبیرنیک نفس بدتر شد و این تیم درحالی که دو گل از حریف عقب بود با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه داد. با این حال شاگردان نمازی در دقیقه 71 توسط محمدرضا حسینی یکی از گل های خورده را جبران کردند.

سپاهان با این پیروزی 8 امتیازی شد و چند پله در جدول صعود کرد. ذوب آهن هم 5 امتیازی باقی ماند.

منبع: خبرگزاری مهر
اخبار و مقالات مرتبط با "سپاهان دربی اصفهان را برد"

سرمربی تیم ملی فوتسال با دعوت از دو بازیکنی که تیم نداشته و در لیگ برتر بازی نکرده اند، ابهاماتی ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگاران، علیرضا صالحی درباره اعلام رای نهایی در خصوص پرونده تخلف افشین پیروانی گفت: تحقیقات درباره پرونده افشین پیروانی به مراحل پایانی رسیده و تا چند روز آینده، حکم این پرونده را اعلام خواهیم کرد. هنوز هیچ حکمی صادر نکردیم و تا چند روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد.

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کاشان از انتخاب این شهر برای میزبانی نخستین نمایشگاه ملی صنایع دستی روستایی خبر داد.

به "سپاهان دربی اصفهان را برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با سپاهان دربی اصفهان را برد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید