سنگ اندازی گلف مقابل پای فدراسیون بین الملی زنان

به گزارش خبرنگاران، در اختیار دریافت دفترِ کاری در خور شان از عواملی است که باعث تاخیر در آغاز به کار فدراسیون بین المللی ورزش زنان مسلمان تا به امروز شده است چرا که تا پیش از این گزینه های ساختمانیِ پیشنهاد شده به الهه عرب عامری سرپرست مشخص شده برای فدراسیون به دلایلی مانند ساختاری یا جغرافیایی مورد تایید او نبودند.

سنگ اندازی گلف مقابل پای فدراسیون بین الملی زنان

این سخت پسندی تا به امروز که دفتری با ویژگی های تقریبی موردنظر در اختیار عرب عامری قرار گرفته، ادامه داشته است. البته که حالا هم حضور یک مدعی در محل مشخص شده برای فدراسیون بین المللی ورزش زنان مسلمان و اصراری که برای ادامه این حضور دارد، بابِ مسائل دیگری را برای دست اندرکاران مربوطه باز کرده است.

با پیشنهاد وزارت ورزش و موافقت سرپرست فدراسیون بین المللی ورزش زنان مسلمان، یکی از واحدهای طبقه اول در ساختمان چهار طبقه معروفِ مجموعه ورزشی انقلاب در اختیار این فدراسیون قرار گرفته است. قرار است از امروز اقدامات نوسازی و بهسازی لازم در این دفتر انجام شود تا از ویژگی های متناسب برای فدراسیونی در سطح بین المللی، برخوردار شود.

مشکل اصلی اما اینجاست که یکی از اتاق های این دفتر توسط هیات گلف استان تهران اشغال شده و با وجود پیگیری های اجرا شده، مدیران این هیات هنوز اقدامی به ترک آن نکرده اند.

ساختمان چهار طبقه معروف در مجموعه ورزشی انقلاب متعلق به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است. تا به امروز دفتر کار هیات گلف استان تهران به دلیل نزدیک بودن به زمین های گلف مجموعه ورزشی انقلاب، در این ساختمان - واحد طبقه اول - مستقر بود اما حالا که با پیشنهاد و پیگیری های اجرا شده توسط وزارت ورزش، این واحد در اختیار فدراسیون بین المللی ورزش زنان قرار گرفته باید محل آن توسط مدیران گلف تهران تخلیه شود اما هنوز این کار انجام نشده است.

الهه عرب عامری در مصاحبه با خبرنگاران با انتقاد از این موضوع گفت: بعد از پیگیری های زیاد و با مساعدت معاون وزیر ورزش (ژاله فرامرزیان) توانستیم دفتر کاری در مجموعه ورزشی انقلاب داشته باشیم اما این دفتر، مستاجری دارد که همکاری لازم را با ما ندارد و همین مسئله دردسرساز شده است.

وی شرح داد: به مسئولان هیات گلف تهران که در ساختمان اهدایی به فدراسیون بین المللی ورزش زنان مستقر هستند، اعلام شده که باید آنجا را ترک کنند اما آنها گفته اند این کار را انجام نمی دهیم و نمی رویم! معنی این حرف را متوجه نمی شوم. پیش بینی محل کار برای هیات های استانی در حیطه اختیارات و وظایف ادارات کل استان تهران است نه وزارت ورزش؛ با این حال هیات گلف تهران طی سال های گذشته در این ساختمان بوده است و حالا که باید اقدام به تخلیه کنند، اینطوری لجبازی می کنند.

سرپرست فدراسیون بین المللی ورزش زنان شرح داد: البته یکی دیگر از اتاق های ساختمان ما هم در اختیار یک نهاد دیگر است اما مسئله ای با مسئولان آن نداریم. آنها همکاری لازم را دارند و قرار است به زودی محل را تخلیه کنند.

عرب عامری تاکید کرد: در هر صورت از امروز اقدامات لازم را برای بهسازی و نوسازی ساختمان آغاز می کنیم تا هرچه زودتر بتوانیم آغاز به کار رسمی فدراسیون بین المللی ورزش زنان را رقم بزنیم. امیدوارم از طرف هیات گلف تهران هم همکاری های لازم با ما انجام شود تا کار به جاهای باریک کشیده نشود.

به گزارش خبرنگاران، احیای فدراسیون بین المللی ورزش زنان مسلمان مردادماه سال گذشته در نشستی با حضور مسعود سلطانی فر و رضا صالحی امیری به تصویب رسید. الهه عرب عامری هم دی ماه سال گذشته به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب شد.

فدراسیون بین المللی ورزش زنان مسلمان سال 1369 تشکیل و در ایران آغاز به کار کرد اما سال 1389 بنا به دلایلی فعالیت های این فدراسیون ملغی شد. این فدراسیون طی 20 سال فعالیت برگزارکننده چهار دوره بازی های اسلامی بانوان در ایران بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 13 مهر 1398 شناسه مطلب: 321

به "سنگ اندازی گلف مقابل پای فدراسیون بین الملی زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگ اندازی گلف مقابل پای فدراسیون بین الملی زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید