زیدان: آینده بیل و ناواس؟ نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، این اولین فصل بد تاریخ باشگاه رئال مادرید نیست

زین الدین زیدان، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید نمی داند چه سرنوشتی در انتظار دو بازیکن این تیم، گرث بیل و کیلور ناواس خواهد بود.

زیدان: آینده بیل و ناواس؟ نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، این اولین فصل بد تاریخ باشگاه رئال مادرید نیست

به گزارش خبرنگاران، زین الدین زیدان که شاگردانش بعدازظهر امروز (یکشنبه) در هفته انتهای لالیگای اسپانیا در فصل 19-2018 با نتیجه 2 بر صفر مغلوب رئال بتیس شدند تا فصل کابوس وار خود را با شکستی خانگی به انتها ببرند، پس از این بازی گفت: بهترین اتفاقی که می توانست برای ما بیفتد این است که فصل به انتها برسد و این رخ داد. از حالا به فصل بعد فکر می کنیم و قطعاً این رویه هم تغییر خواهد نمود.

وی اضافه کرد: نمی توانیم بهانه ای بگیریم. پس از این همه بازی بد باید از طرفداران مان عذرخواهی کنیم، چون ما مسئول هستیم که حداقل تمام توان مان را به کار بگیریم. واقعیت این است که رئال فصل دشواری را آغاز کرد و با من فصل را به انتها برد.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید توضیح داد: همواره گفته ام که وقتی اوضاع خوب پیش نمی رود، باید آن را بپذیریم و من به عنوان سرمربی مسئولیت آن را می پذیرم. ما 11 بازی را با هم تجربه کردیم که پنج پیروزی، چهار شکست و دو تساوی حاصل آن بود. انتها کار هم به این شکل بود.

زیزو ادامه داد: این اولین فصل بد تاریخ باشگاه رئال مادرید نیست. به هرحال بعد از هر فصل بد، فصل خوب هم می آید، اما نباید این فصل را فراموش کنیم و باید به خوبی خودمان را برای فصل آینده آماده کنیم. باید بار دیگر طرفداران مان را به وجد بیاوریم. نمی گوییم که فصل بعد تمامی عناوین قهرمانی را کسب خواهیم کرد، اما این را می توانم بگویم که فصل بعد از همان آغاز کار با دیگر مدعیان رقابت خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره آینده حرفه ای بال ولزی تیمش گفت: خواهیم دید که آیا بیل با رئال مادرید به کارش ادامه خواهد داد یا خیر. صادقانه باید بگویم که نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. من روی بازیکنانی اخیراً حساب کردم که قبلاً با آنها کار نموده بودم. باید روز به روز به عملکرد بازیکنان و وضعیت تیم نگاه کنم تا بهترین تصمیم را بگیرم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها صحبت های خود را این طور ادامه داد: من سرمربی تیم هستم و ایده های خاص خود را دارم و این تغییری نخواهد نمود. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که ما به دنبال ایجاد تغییر در ترکیب تیم هستیم و این کار را خواهیم کرد.

زیدان درباره خداحافظی کیلور ناواس با طرفداران رئال مادرید در انتها بازی با بتیس هم گفت: نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. کیلور امروز عالی بازی کرد و طرفداران از او راضی بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 2 مرداد 1398 شناسه مطلب: 207

به "زیدان: آینده بیل و ناواس؟ نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، این اولین فصل بد تاریخ باشگاه رئال مادرید نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: آینده بیل و ناواس؟ نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، این اولین فصل بد تاریخ باشگاه رئال مادرید نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید