زن باردار شاه مهره باند آدم ربایی از آب درآمد، معلم جوان پس از نجات همه چیز برای پلیس فاش کرد

زنی باردار با همدستی یک دختر 14 ساله و سه پسر جوان سناریوی ربودن مرد ثروتمند وسرقت از او را طراحی و اجرا کرد.

زن باردار شاه مهره باند آدم ربایی از آب درآمد، معلم جوان پس از نجات همه چیز برای پلیس فاش کرد

به گزارش، بهمن پارسال مرد 43 ساله ای با مراجعه به اداره پلیس در شهریار از دو زن و سه مرد زورگیر شکایت کرد و گفت: من معلم هستم مدتی قبل دو دختر جوان را سوار خودرو کردم، اما ناگهان سه پسر جوان هم به زور سوار خودروی من شدند و با تهدید چاقو 14 میلیون تومان از کارت عابربانکم به سرقت بردند.

درپی طرح شکایت این معلم، تیم ویژه ای از کارآگاهان توانستند هر5 متهم این پرونده را دستگیر کنند. متهمان در شعبه هفتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی کیخا و با حضور یک مستشار محاکمه شدند.

سرانجام پرسه های قاتل فراری در سعادت آباد تهران

آزادی عامل جنایت در دوئل عشقی

درآغاز جلسه کننده دادستان متن کیفرخواست را خواند و سپس شاکی در صندلی ایستاد و به طرح شکایت پرداخت. آنگاه یکی از متهمان که زنی جوان و باردار بود پشت میز محاکمه ایستاد و در شرح واقعه به قضات گفت: شوهرم بیکار و بی پول بود و زندگی سختی داشتیم. از آنجا که من باردار بودم نیاز به پول داشتم به همین خاطر تصمیم گرفتم با همدستی دوستم لعیا از این مرد زورگیری کنیم. لعیا طبق نقشه سوار خودروی این مرد شد بعد هم فرهاد و میثم که از اعضای گروه ما بودند در یک فرصت مناسب سوار خودروی گرانقیمت فرامرز شدند و او را با تهدید چاقو به صندلی عقب خودرو کشاندیم و پول هایش را سرقت کردیم.

وی در ادامه گفت: من بشدت پشیمانم آن موقع تازه باردار شده بودم و حالا که حدود هفت ماه است در زندان هستم شوهرم مرا رها کرده و چند روزی هم بیشتر به زمان زایمان من نمانده است. من خانه دار بودم، شوهرم بیکار و بی پول بود، مستأجر بودیم و از مادر بیمارم هم باید نگهداری می کردم. از فقر و نداری تصمیم به این کار گرفتم.

سه پسری که در این ماجرا شرکت داشتند نیز گفتند قبول داریم که از این مرد اخاذی کردیم، اما بعد از دستگیری پول هایش را به او پس داده ایم و از او درخواست رضایت داریم تا به خاطر جوانی مان ما را ببخشد. صبح دیروز قضات دادگاه پس از شور لعیا را به خاطر اینکه زیر 18 سال بود با تخفیف مجازات به یک سال و 8 ماه حبس و 70 ضربه شلاق محکوم کردند وسایر اعضای باند نیز هر کدام به خاطر اتهام آدم ربایی به 8 سال حبس و به جرم سرقت به 6 سال حبس و همچنین 70 ضربه تازیانه محکوم شدند.

منبع:ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 20 مهر 1398 شناسه مطلب: 352

به "زن باردار شاه مهره باند آدم ربایی از آب درآمد، معلم جوان پس از نجات همه چیز برای پلیس فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن باردار شاه مهره باند آدم ربایی از آب درآمد، معلم جوان پس از نجات همه چیز برای پلیس فاش کرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید