رشد هفتگی استارتاپ ها در کشور

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری نیروی انسانی را سرمایه اصلی اقتصاد دانش بنیان دانست و گفت: برخی از استارت آپ ها هفته ای 10 درصد رشد می کنند و سبب پیشرفت و توسعه اقتصاد کشور می شوند.

رشد هفتگی استارتاپ ها در کشور

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در حاشیه مراسم اختتامیه رویداد فن آورد که امروز در دانشگاه تهران برگزار گشت، در جمع خبرنگاران گفت: برخی از استارت آپ ها هفته ای 10 درصد رشد می کنند و سبب پیشرفت و توسعه اقتصاد کشور می شوند، البته استارت آ پ هایی هم هستند که به دلیل نداشتن ایده خوب رشدی چندان نداشته اند و باید بدانیم که مشکل آنها ارتباطی به کمبود اعتبار و سرمایه ندارد.

ستاری با بیان اینکه اگر یک استارت آپ ایده خلاقانه داشته باشد سرمایه گذاران برای ورود به آن رغبت دارند، گفت: فن آورد یک استارت آپ پیروز و قوی در دنیاست که توانسته سبب ایجاد اشتغال برای نیروی جوان خلاق شود.

وی نیروی انسانی را سرمایه اصلی اقتصاد دانش بنیان دانست و گفت: تأمین نیروی انسانی توسط یک استارت آپ اقدامی پسندیده و قابل تحسین است.

ستاری با بیان اینکه نیروی متخصص هیچ جایگزینی ندارد، مطرح نمود: هرچه نیروی متخصص و ماهرتری به شرکت های خصوصی معرفی شوند کار ارزشمندتر است، نیروی توانمند و متخصص به راحتی پیدا نمی شود و جایگزینی هم ندارد بنابراین باید قدر رویدادهایی از این دست را دانست.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: بروزرسانی: 3 تیر 1398 شناسه مطلب: 156

به "رشد هفتگی استارتاپ ها در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد هفتگی استارتاپ ها در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید