ربیع خواه از حسرت هایش می گوید: بازی هایی که از دست دادم

به گزارش خبرنگاران ، شاید برای منتقدان خوشایند نباشد اما بازگشت محسن ربیع خواه پرسپولیس را از دردسری که گریبانش را گرفته، رها خواهد نمود. صحبت از کمبود بازیکن است که بازگشت بازیکن مورد علاقه برانکو آن را کمرنگ تر خواهد نمود. این اما به شرطی است که ربیع خواه در همان موعدی که گفته بودند، برگردد و با آمادگی هم برگردد.

ربیع خواه از حسرت هایش می گوید: بازی هایی که از دست دادم

خودش که درباره این بازگشت امیدوارانه حرف می زند: خدا را شکر بیشتر از 10 روز است که تمرینات تیم را به طور کامل انجام می دهم و فکر می کنم در همان تاریخی که از ابتدا اعلام نموده بودند، بتوانم برگردم. من تمام کوشش خودم را می کنم که هر چه زودتر به شرایط ایده آل برسم و در خدمت تیم باشم. باید به اندازه روزهایی که نبودم به پرسپولیس یاری کنم.

پرسش تکراری این روزها این بوده که آیا محسن ربیع خواه مقابل السد بازی خواهد نمود؟ پاسخ او کاملا گویاست: همانمطور که گفتم کوشش من برای همین است ولی اینکه آن زمان در آمادگی کامل باشم یا نه، موضوعی است که کادر فنی تشخیص می دهد. من هم فقط لحظه شماری می کنم که دوباره بتوانم در خدمت پرسپولیس باشم.

در ادامه، هافبک پرسپولیس از روزهای سختی می گوید که بعد از آسیب دیدگی اش پشت سر گذاشت: روزهای خیلی سختی داشتم. از لحظه مصدومیت با درد و استرسی که داشتم تا پس از آن که باید جراحی می شدم و منتظر نتیجه کار می ماندم و حالا که قرار است دوباره به فوتبال برگردم، همه اش سخت و دردناک بود. اصلا بازی نکردن هم خودش به تنهایی سخت است. چه برسد به اینکه مصدوم هم باشی. البته در تمام این مدت حتی یک لحظه این احساس را نداشتم که ممکن است نتوانم برگردم. مطمئن بودم که این مرحله را پشت سر می گذارم و خوشحالم که این رخ داده است.

حالا شاید مهم ترین پرسشی که پیش روی ربیع خواه قرار گرفته این باشد که در 6 ماه گذشته حسرت کدام بازی از دست رفته را خورده؟ و او از حسرتی می گوید که حتما فقط رباط صلیبی پاره نموده ها درکش می نمایند: من حسرت تمام بازی هایی را می خورم که از دست دادم. بچه ها در این مدت به قدری خوب بودند و عالی کار کردند که دلت می خواست کنار آنها باز کنی. هر بار که تیم مشکل داشته باشد، بیشتر حسرت می خوری که چرا نمی توانی کاری کنی.

اشاره او به عملکرد بازیکنان پرسپولیس هم بهانه ای می شود برای پرداختن به شرایط امروز این تیم که بازیکن محبوب برانکو درباره اش گفته: دیگر برای کسی جای تردیدی نیست که کادر فنی و بچه ها چقدر خوب و فوق العاده بودند. اینکه در دو پنجره نقل و انتقالات محروم باشی و اجازه ندهی تیم دچار افت بشود، یک اتفاق ساده و معمولی نیست. غلو نیست اگر بگوییم تک تک بچه ها در این مدت به اندازه دو نفر کوشش نموده اند. این اتفاقی که برای پرسپولیس روی داد، می توانست هر تیمی را از پا بیندازد ولی آنها تیم را تا اینجا آورده اند تا هنوز همه در ایران و آسیا از پرسپولیس حساب ببرند. بچه ها همه یکدل و هم قسم بودند. ما قبل از این، یک خانواده شدیم تا به موفقیت رسیدیم و بعد از محرومیتی که پیش آمد صمیمیت این خانواده بیشتر شد و هر کسی بیشتر کوشش کرد تا این خانواده را بالا نگه دارد.

محسن ربیع خواه در حالی برمی شود که حسین ماهینی به دلیل مصدومیتی مشابه، فصل را از دست داده است. همدردی او با مدافع آسیب دیده پرسپولیس برای همین اینقدر واقعی جلوه می نماید: همه ناراحت شدیم ولی فکر می کنم بازیکنانی که خودشان این تجربه را داشته باشند، مصدومیت رباط صلیبی را بهتر درک می نمایند. من واقعا برای ماهینی ناراحت شدم. البته نیازی نیست من درباره این مصدومیت با او صحبت کنم چون حسین خودش یک بازیکن باتجربه است. این مسائل را خوب می شناسد و می داند چطور با چنین موضوعی کنار بیاید. من هم امیدوارم او هر چه زودتر برشود و همچنین دعا می کنم که این اتفاق برای هیچ یک از بچه های تیم ما و اصلا برای هیچ بازیکنی رخ ندهد.

2 – 670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 29 بهمن 1397 شناسه مطلب: 81

به "ربیع خواه از حسرت هایش می گوید: بازی هایی که از دست دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیع خواه از حسرت هایش می گوید: بازی هایی که از دست دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید