ذی حساب جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی معارفه شد

با حضور غلامرضا نژاد حاجی معاون نظارت اقتصادی و رئیس خزانه مشخص استان خراسان رضوی باقر یوسفیان ذی حساب اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تودیع و سعید رضا احمدی مقدم به عنوان ذیحساب این اداره کل معارفه شد.

ذی حساب جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی معارفه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر مدیر کل میراث فرهنگی این استان در این مراسم گفت: میراث فرهنگی ماهیتی فرهنگی دارد و فضایی صمیمی و دوستان بر این سازمان حاکم است و تغییر ذیحسابان الزام قانونی و براساس خدمت این افراد در دوره ای تعیین است.

او ادامه داد: در مدت خدمتم با 23 ذیحساب کار نموده ام و در این مدت هیچ چیز بالاتر از قانون نبوده و همیشه رعایت قانون ملاک عمل بوده است.

او به سختی کار ذیحسابان این اداره کل اشاره نمود و گفت: تفاوت زیادی بین پروژه های عمرانی میراث فرهنگی با دیگر ادارات وجود دارد در مرمت و پژوهش های باستان شناسی قیمت ثابت وجود ندارد و باید طی فرایندی کارشناسی قیمت و هزینه عای انجام کار در این بخش ها تعیین گردد.

او عملکر ذیحساب را مثبت و تاثیر گذار بر روند مدیریت اقتصادی این سازمان عنوان نمود و یاداور شد: عملکرد میراث فرهنگی طی چند سال اخیز شفاف بوده و در آنالیز هایی که سازمان بازرسی انجام داد حتی یک مورد هم تخلف اقتصادی گزارش نشد که این دقت بالای ذیحساب اداره کل را نشان می دهد.

او اضافه کرد: یوسفیان ذیحساب سابق از ذیحسابان خوب بوده که نام و یادش در این اداره کل باقی خواهد ماند.

در ادامه غلامرضا نژاد حاجی معاون نظارت اقتصادی و رئیس خزانه تعیین استان خراسان رضوی گفت: مهم ترین سرمایه ذیحسابان دوستان و همکاران جدید و اشنایی با ساختار و ساز و کار ادارات مختلف است.

او اضافه کرد: براساس برنامه ریزی ها قرار است 10 ذیحساب ادارات مختلف جابجا شوند که ذیحسابان ادارات کل میراث فرهنگی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا جابه جا شدند.

او با اشاره به عملکرد ذیحساب سابق اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی اظهار کرد: یوسفیان شخصیتی تعامل گر است و مورد حمایت ماست و بعضی این جابجایی ها را نیز در راستای حمایت از ذیحسابان انحام می دهیم.

او با بیان این که از نظر ما ذیحساب هم یک مدیر است، ادامه داد: ذیحساب با مجموعه معاونت اقتصادی هماهنگ عمل می نماید و در رصد عملکرد اقتصادی میراث فرهنگی صندلی خوبی دارد.

او توضیح داد: ذیحساب جدید اداره کل میراث فرهنگی نیز تعامل بالایی دارد و سابقه ذیحساب در استانداری، فرهنگ و ارشاد و اسلامی و دادگستری را در کارنامه دارد.

هم چنین باقر یوسفیان ذیحساب سابق اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگ خرایان رضوی گفت: در یک سال گذشته این اداره کل به ثبات رسیده است .

هم چنین سعید رضا احمدی مقدم ذیحساب جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: امیدوارم فضای دوستی، تعامل و همدلانه ای مه در این اداره کل حاکم است تداوم داشته باشد.

منبع: میراث آریا
انتشار: بروزرسانی: 29 شهریور 1398 شناسه مطلب: 284

به "ذی حساب جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی معارفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذی حساب جدید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی معارفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید