دستگیری یک دزد عجیب در جنوب تهران

ماموران کلانتری 177 خاورشهر پیروز به دستگیری یک دزد که حین دستگیری اقدام به فحاشی نسبت به ماموران می کرد شدند.

دستگیری یک دزد عجیب در جنوب تهران

به گزارش ، سرگرد خلیل احمدی در تشریح این خبر بیان داشت: روز یازدهم ماه جاری ماموران عملیات این کلانتری به وسیله تماس با فوریت های پلیسی در جریان یک فقره سرقت تانکر در محدوده اطراف جاده امام رضا نهاده شدند.

وی ادامه داد: به قید فوریت ماموران در محل حضور یافتند و از شاکی که مستنداتی مبنی بر سرقت سریالی تانکر های خود داشت تحقیق کردند که او با نشان دادن تصاویر دوربین مداربسته، مدعی شد چندین بار کارگاه اش از سوی یک وانت مزدا هدف سرقت نهاده شده است و امروز نیز یک پیکان وانت از کارگاه تانکر سازی وی سرقت نموده است.

وی اضافه کرد: تحقیقات ماموران در محل کلید خورد تااینکه با بدست آمدن شماره پلاک خودروی پیکان وانت و تعیین شدن اینکه این خودرو سابقه سرقت دارد؛ دستگیری متهم با هماهنگی قضائی در دستور کار نهاده شد و خیلی سریع شماره پلاک خودروی سرقتی نیز دراختیار تمامی واحد های گشتی این کلانتری قرار داده شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: به زودی متهم در حالیکه وی در محدوده خاورشهر در حالیکه با همان پیکان وانت سرقتی در حال رانندگی بود مشاهده و متهم با دیدن پلیس با اضافه کردن بر سرعت خود از محل متواری شد که ماموران عملیات کلانتری نیز برای دستگیری وی اقدام به تعقیب و گریز پلیسی کردند تا اینکه متهم داخل یک جاده خلاف جهت رانندگان در آن رانندگی کرد.

رئیس کلانتری 177 خاورشهر اضافه کرد: همچنان این تعقیب و گریز ادامه داشت تااینکه متهم طی تصادف با یک موتورسیکلت، راکب آن را نیز به شدت مجروح کرد و این بار به صورت پیاده از محل گریخت و بعد از مدت کوتاهی بالاخره توسط ماموران این کلانتری زمینگیر و دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه متهم حین دستگیری و انتقال به کلانتری همچنان به ماموران فحاشی می کرد توضیح داد: متهم در کلانتری اقدام به خودزنی نموده و با فحاشی نسبت به ماموران قصد داشت از دست آن ها متواری گردد که در سرانجام ماموران این کلانتری پیروز به مهار وی شدند و متهم صراحتا به جرم خود مبنی بر سه فقره سرقت تانکر از کارگاه شاکی اعتراف کرد؛ بنابراین گزارش، متهم با تشکیل پرونده ای برای انجام سیر مراحل قانونی به مقام محترم قضائی معرفی گردید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 7 مرداد 1398 شناسه مطلب: 218

به "دستگیری یک دزد عجیب در جنوب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری یک دزد عجیب در جنوب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید