دستور رهبر انقلاب برای رفع مشکل آبگرفتگی اهواز

وزیر کشور با اشاره به آخرین شرایط سیل در اهواز گفت: گزارشی پیش از این به رهبر انقلاب داده شد و ایشان نیز به رئیس جمهور برای رفع این مشکل دستوراتی دادند تا دولت و رئیس جمهور برای این موضوع اعتباری لحاظ کند.

دستور رهبر انقلاب برای رفع مشکل آبگرفتگی اهواز

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در بدو ورود به بجنورد در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین شرایط بحران سیل و آبگرفتگی در شهر اهواز اظهار کرد: مشکل اصلی اهواز و شهر های اطرافش، فاضلاب است که زیرساخت های مناسبی ندارد و در سیل قبل نیز تذکرات لازم به مدیران داده شده بود.

وی افزود: گزارشی پیش از این به رهبری داده شد و ایشان نیز به رئیس جمهور برای رفع این مشکل دستوراتی دادند تا دولت و رئیس جمهور برای این موضوع اعتباری لحاظ کند.

وزیر کشور ادامه داد: رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه در راستای تخصیص بودجه دستور داده است تا درون بودجه 99 یا خارج از آن، اعتباری برای رفع مشکل مردم اهواز در نظر گرفته شود.

رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: مشکل خاصی الآن در اهواز نیست و امکانات و وسایل برای مردم ارسال شده و بر اساس گزارش دیشب از این منطقه، مشکل کم شده است؛ اما باید شهرداری و آب و فاضلاب برای رفع این مشکل مرتب اقدام کنند.

وی با تأکید بر تغییر زیرساخت های فاضلاب این شهر دانست و گفت: متولی اصلی این اقدام وزارت نیروست تا کار اصلی تغییر زیرساخت فاضلاب را انجام دهد.

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنانش، برگزاری رقابت ها و مسابقات در خراسان شمالی را ظرفیت خوب و مؤثری برای استان توصیف کرد و گفت: خراسان شمالی در حوزه های عمرانی، بازسازی سیل، رفع مسائل و موانع تولید خوب عمل کرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 17 بهمن 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 643

به "دستور رهبر انقلاب برای رفع مشکل آبگرفتگی اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور رهبر انقلاب برای رفع مشکل آبگرفتگی اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید