دختر کبدی کار طلایی: برای کسب مدال طلا چیزی جلودارمان نیست

به گزارش خبرنگاران، سهم کرمانشاه از ترکیب 12 نفره تیم ملی کبدی بانوان که قرار است به رقابت‌های آسیایی جاکارتا اعزام شوند، 2 ورزشکار است و دختران کبدی‌کار کرمانشاه با آمادگی کامل خود قصد دارند این بار هم به همراه تیم ملی افتخارآفرین باشند.

دختر کبدی کار طلایی: برای کسب مدال طلا چیزی جلودارمان نیست

فاطمه کرمی یکی از ورزشکاران این لیست 12 اعزام به رقابت‌های آسیایی است که در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: ما از بهمن در اردوهای تیم ملی هستیم و این دوازدهمین اردوی برگزار شده است همچنین یک مربی هندی داریم که تمام اطلاعات خود را در اختیار ما گذاشته است.

وی افزود: از نظر آمادگی جسمانی و فنی در آمادگی کامل به سر می بریم و تیمی خوب داریم که امیدواریم بهترین مدال را کسب کنیم ؛ تمام تیم ها کار کرده‌اند و آماده‌ رقابت هستند.

عضو تیم ملی کبدی بانوان گفت: رقبای اصلی ما کره جنوبی، تایلند، سریلانکا و هندوستان در درجه اول هستند، ما پله پله رقبا را پشت سرمی گذاریم و امید که با پشت سر گذاردن رقبا برد نهایی در فینال با ما باشد.

کرمی درباره شانس کسب مدال طلا گفت: ورزش در لحظه‌ها اتفاق می‌افتد با این حال ما تمام تلاش خود را برای کسب مدال طلا می کنیم امیدواریم با دستیابی به مدال طلا همه را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به اینکه اردوهای فشرده‌ای داشتیم و تنها چند روز استراحت داشتیم با این حال تنها قله را می بینیم، افزود: اردوی خیلی فشرده ای داشتیم اما همه این دوری از خانواده و قبول فشار و سختی برای کسب بهترین نتیجه بوده تا خستگی از تنمان بیرون رود ما هدف داریم وهیچی جلودار ما نیست و سختی ها را به عشق کسب بهترین مدال تحمل می کنیم.

عضو تیم ملی کبدی بانوان با تقدیر از فدراسیون کبدی برای حمایت از ورزشکاران گفت: ما در استانهایی که از لحاظ آب و هوایی به جاتارکا نزدیک بود نظیر بندر انزلی و کیش اردو داشتیم مسئولین از همه نظر ما را حمایت کردند، بهترین اردو را پشت سر گذاشتیم و با توجه به تجربه کسب مدال طلا در مسابقات آسیایی جوانان می دانیم شیرین ترین لحظه به گردن آویختن مدال طلا است که امیدواریم امسال هم با کسب مدال طلا همه را خوشحال کنیم.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "دختر کبدی کار طلایی: برای کسب مدال طلا چیزی جلودارمان نیست"

مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرایان گفت: فاز اول برق رسانی به مجتمع گردشگری کاه کوه سرایان به طول بیش از یک کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 750 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی شروع گردیده و در مراحل پایانی است.

سرمربی تیم ملی فوتسال با دعوت از دو بازیکنی که تیم نداشته و در لیگ برتر بازی نکرده اند، ابهاماتی ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره فیلم سلامت، از میان 209 اثر تلویزیونی رسیده به سومین جشنواره فیلم سلامت، در نهایت 34 فیلم مستند برای رقابت در این بخش از جشنواره انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگاران، علیرضا صالحی درباره اعلام رای نهایی در خصوص پرونده تخلف افشین پیروانی گفت: تحقیقات درباره پرونده افشین پیروانی به مراحل پایانی رسیده و تا چند روز آینده، حکم این پرونده را اعلام خواهیم کرد. هنوز هیچ حکمی صادر نکردیم و تا چند روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد.

به "دختر کبدی کار طلایی: برای کسب مدال طلا چیزی جلودارمان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با دختر کبدی کار طلایی: برای کسب مدال طلا چیزی جلودارمان نیست

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید