داوری: باید پشتیبان تیم ملی والیبال باشیم، تمام هواداران به صورت الکترونیکی بلیت تهیه کرده بودند، صدرنشینی در لیگ ملت ها را تقدیم مردم می کنیم

به گزارش افشین داوری، سرپرست فدراسیون والیبال گفت: سالن غدیر ارومیه 5 هزار نفر ظرفیت دارد، اما 500 هزار نفر برای حضور در سالن متقاضی هستند.2 سینما را خالی کردیم و در هفت پارک شهر هم ویدیو پروژکشن قرار داده شده تا هواداران بتوانند در فضایی پرشور بازی های تیم ملی والیبال در لیگ ملت ها را ببینند.

داوری: باید پشتیبان تیم ملی والیبال باشیم، تمام هواداران به صورت الکترونیکی بلیت تهیه کرده بودند، صدرنشینی در لیگ ملت ها را تقدیم مردم می کنیم

وی خاطر نشان کرد: از مسئولان به دلیل زحماتشان و رسانه ها به دلیل پوشش خبری لیگ ملت های والیبال تشکر می کنم. الان وقت حمایت از تیم ملی است و باید همه پشتیبان تیم ملی باشیم.

داوری گفت: از سالن تا هتل بالغ بر 2 ساعت در راه بودیم چرا که شور و شوق مردم ارومیه سبب شده بود این راستا 10 دقیقه ای را 2 ساعت طی کنیم. از مردم واقعا ممنونم و صدرنشینی لیگ ملت ها مبارکشان باشد.

وی بیان نمود: با وجود این حجم متقاضی مردم در فضای بسیار مطلوبی با کارت ملی شان بلیت خریده و بدون مشکل در سالن حضور یافتند. تمام هواداران به صورت الکترونیکی بلیت خریده بودند.

داوری گفت: همه باید پشتیبان بازیکنان و سرمربی تیم ملی والیبال باشیم تا با قدرت جلو برویم. از مدیران و مردم آذربایجان غربی و اردبیل تشکر می کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 12 مرداد 1398 شناسه مطلب: 229

به "داوری: باید پشتیبان تیم ملی والیبال باشیم، تمام هواداران به صورت الکترونیکی بلیت تهیه کرده بودند، صدرنشینی در لیگ ملت ها را تقدیم مردم می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری: باید پشتیبان تیم ملی والیبال باشیم، تمام هواداران به صورت الکترونیکی بلیت تهیه کرده بودند، صدرنشینی در لیگ ملت ها را تقدیم مردم می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید