خبرنگاران سنگینی ساختمان های غول پیکر روی دوش مدیریت شهری قزوین

قزوین - خبرنگاران - نایب رییس شورای شهر قزوین گفت: ساختمان ها و سازه های غول پیکر مانند برج حکم آباد در شهر قزوین صرفه اقتصادی ندارند و همانند تابوت هایی بر دوش مدیریت شهری سنگینی می کنند.

خبرنگاران سنگینی ساختمان های غول پیکر روی دوش مدیریت شهری قزوین

مهدی عبدالرزاقی عصر سه شنبه در نشست علنی شورای شهر قزوین اضافه نمود: به خاطر ساخت برج حکم آباد هزاران تن تیر و ورق استفاده شده که هیچکدام برای مجموعه مدیریت با شهری به صرفه نیست.

وی به برج های پونک و الهیه نیز اشاره کرد و گفت: مدتی است که هیچ فعالیتی در برج حکم آباد مشاهده نمی شود و لازم است که این برج ها با این حجم از سازه های سنگین هرچه سریع تر مشخص تکلیف شوند.

عبدالرزاقی در ادامه سخنان خود به طرح هفت دره در پارک فدک اشاره کرد و گفت: از ابتدای مطرح کردن پروژه هفت دره برای من همواره سوال است که آب این دریاچه ها چگونه باید تأمین شود.

نایب رئیس شورای شهر قزوین همچنین گفت: هرساله قرار نیست که مانند سال جاری با پرآبی همراه باشیم و به طور قطع در سال های آینده تأمین آب برای این دریاچه ها سخت و ابهام برانگیز خواهد بود.

عبدالرزاقی یادآور شد: باغستان سنتی ما امروز 2 هزار و 500 هکتار است و الویت ما باید تأمین آب این باغ ها باشد و اگر قرار است سهم آب باران، حق آب و انتقال آب به دریاچه هایی هفت دره صورت بگیرد باید به صورت شفاف اعلام شود.

6012*9925

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 10 مرداد 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 224

به "خبرنگاران سنگینی ساختمان های غول پیکر روی دوش مدیریت شهری قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سنگینی ساختمان های غول پیکر روی دوش مدیریت شهری قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید