جزیره ماریا استرالیا

جزیره ماریا ، استرالیا . این جزیره که در نزدیکی تاسمانی ساخته شده‌است ، پارک ملی نامیده می‌شود . با این که مساحت آن کوچک است اما مساحتی به مساحت تنها 115.5 کیلومتر مربع ( 44.6 مایل مربع ) را پوشش می‌دهد ، با این وجود شگفتی‌های طبیعی فراوانی دارد . چشم‌انداز کوهستانی بر این مکان تسلط دارد و ویژگی‌های حیات وحش غنی و همچنین خرابه‌های تاریخی را مشخص می‌کند .

جزیره ماریا استرالیا

این سایت نشان می‌دهد که برنده جایزه در راه رفتن جزیره ماریا - مسیری است که مناظر متنوع و مناظر خیره‌کننده را نشان می‌دهد . این مسیر از زمین‌های ناهموار ، مسیرهای بوته‌ای و همچنین سواحل شنی نرم عبور می‌کند . با این حال برای هیچ‌کس سخت و مناسب نیست . مکان‌های عمومی در میان بسیاری از آن‌ها نقاشی نقاشی شده ، الگوهای رنگی ، و فسیل فسیل ، حاوی فسیل‌ها هستند . بسیاری از جاده‌ها نیز برای دوچرخه‌سواری خوب هستند ، در حالی که هیچ وسیله نقلیه موتوری در این جزیره وجود ندارد !
چرا به آنجا بروی ؟
این جزیره کوچک یکی از بهترین مسیرهای پیاده‌روی در استرالیا است . بازدید کنندگان می‌توانند آن را در تورهای راهنما راه بیاندازند ، که محل اقامت را فراهم می‌کند ، چون 4 روز طول می‌کشد تا آن را تکمیل کند. اما جزیره ماریا همچنین day را به خود جلب می‌کند، که از تاسمانی دیدن می‌کند .
کی به آنجا بروی ؟
هر زمانی - آب و هوا در تمام طول سال ملایم است .
چطور به آنجا برسیم ؟
از هوبارت ، تاسمانی . با دوچرخه یا پیاده دور شوید .

انتشار: بروزرسانی: 1 شهریور 1397 شناسه مطلب: 17

به "جزیره ماریا استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره ماریا استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید