جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی منتشر شد

تقویم دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سال 1399 از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد.

جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی منتشر شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام شده است و دانشجویان علوم پزشکی می توانند بر اساس زمان بندی اعلام شده در این دوره ثبت نام و شرکت نمایند. اسامی دانشجویان از سوی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی در اول اسفندماه 98 به دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام می گردد.

دانشجویان معرفی شده باید در روز های 4 تا 6 اسفندماه 98 با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در آزمون غربالگری ثبت نام نمایند. آزمون غربالگری متمرکز (مرحله اول آزمون افرادی) در 22 فروردین ماه 1399 در مرکز سنجش آموزش پزشکی و دانشگاه هایی که اسامی آن ها اعلام می گردد، برگزار خواهد شد.

عناوین کار گروهی از سوی دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در اول اردیبهشت ماه 99 اعلام می گردد، نتایج آزمون غربالگری و معرفی 30 تیم راه یافته به مراحل بعدی در 15 اردیبهشت ماه 99 از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی و دبیرخانه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی اعلام می گردد.

گزارش پروژه بر اساس موضوع اعلام شده (مرحله اول آزمون گروهی) در 14 تیرماه 99 انجام می گیرد. آزمون مرحله دوم (افرادی و گروهی) المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی در روز های 11 تا 15 مرداد 1399 در تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 614

به "جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید