جانشینی مارکار آقاجانیان جای کی روش صحت ندارد

نام مارکار آقاجانیان در حالی به عنوان جانشین کی روش مطرح شده که فدراسیون فوتبال چنین برنامه ای برای این مربی ندارد.

جانشینی مارکار آقاجانیان جای کی روش صحت ندارد

به گزارش ، کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته پس از هشت سال فعالیت در این تیم برای همواره کشورمان را ترک کرد.

در این میان در روز های اخیر گزینه های مختلف و بعضی مواقع تعجب آوری برای جانشینی کی روش مانند برانکو ایوانکوویچ، وینفرد شفر، علی دایی، ژوزه مورینیو، هروه رنار، زین الدین زیدان و یورگن کلینزمن مطرح شده است.

لحظاتی پیش هم خبری در بعضی صفحات مجازی منتشر شد که فدراسیون فوتبال میخواهد مارکار آقاجانیان، تنها دستیار ایرانی کی روش را به عنوان سرمربی موقت تیم ملی انتخاب کند و در فرصتی مناسب گزینه های مختلف را برای انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی آنالیز کند.

این در حالی است که آقاجانیان پس از بازگشت تیم ملی به ایران و زمان خداحافظی با کی روش گفت کار من هم در تیم ملی تمام شده است. با این وجود مارکار که هشت سال کنار کی روش کار نموده بعید است حتی در صورت دریافت این پیشنهاد از سوی فدرسیون با آن موافقت کند.

طبق اعلام مهدی تاج فدراسیون فوتبال پیشنهاد حضور تیم ملی در یک تورنمنت را از چینی ها دریافت نموده است و باید در اسفند و فروردین سال جاری اردو تشکیل بدهد. با این وضعیت، فدراسیون یا باید سرمربی جدید تیم ملی را به سرعت انتخاب کند یا از یک سرمربی موقت برای اردوی آینده تیم ملی بهره ببرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 16 خرداد 1398 شناسه مطلب: 132

به "جانشینی مارکار آقاجانیان جای کی روش صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشینی مارکار آقاجانیان جای کی روش صحت ندارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید