تشکیل 8 پرونده احتکار کالا به ارزش 30 میلیارد تومان در هرمزگان

به گزارش خبرنگاران، به نقل از صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، عبدالرضا پیروی منش اعلام نمود: بیشتر کالاهای احتکار گردیده مواد غذایی آهن آلات و لوازم یدکی خودرو است که در بازرسی از انبارهای شهرستان بندرعباس کشف و ضبط گردید.

تشکیل 8 پرونده احتکار کالا به ارزش 30 میلیارد تومان در هرمزگان

پیروی منش اضافه کرد: فروش کالاهای کشف گردیده به قیمت های مصوب در بازار از مصوبات ستاد مبارزه با اختفا و احتکار کالا در هرمزگان است. ستاد مرکزی مبارزه با اختفا و احتکار کالا از سیزدهم مرداد در بندرعباس تشکیل گردید و این ستاد در شهرستان های میناب – رودان و بندرلنگه هم فعال است.

همچنین مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان اظهار داشت: قضات و کارشناسان این اداره کل در گشت های مشترک با بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان هر روز انبارهای استان را رصد می نمایند.

مرتضی مدنی اضافه کرد: صاحبان کالا و مسئولان انبارها موظف اند اول تا پنجم هرماه موجودی کالاهای خود را در سامانه سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ثبت نمایند.

وی با بیان اینکه در صورت ثبت نگردیدن کالاهای انبار در این سامانه موجودی انبار احتکار محسوب و توقیف می گردد، توضیح داد: صاحبان و مسئولان انبار در صورت احتکار برای مرتبه نخست هفتاد درصد موجودی انبار جریمه نقدی می شوند و در صورت تکرار هم متخلف معادل سه برابر قیمت کالاهای احتکار گردیده در بازار جریمه می گردد.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "تشکیل 8 پرونده احتکار کالا به ارزش 30 میلیارد تومان در هرمزگان"

محمد مهدی مفتح در گفتگو با خبرنگاران از ارسال طرح تامین کالاهای اساسی محرومان به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا خبر داد و گفت: اختصاص ارز حاصل از فروش نفت به واردات کالاهای اساسی و بازار ارز تصمیمی درست است و به نظر می رسد باید شرایطی همانند کوپن فراهم شود و مردم مطمئن باشند حداقل...

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از طریق کمیسیون های امنیت ملی، کمیسیون برنامه وبودجه و اقتصادی برای سال جاری و سال آینده آمادگی دارد هر کاری که از دستش برآید تا بتواند حمایت بودجه ای از قدرت دفاعی کشور داشته باشد، انجام می دهد.

به "تشکیل 8 پرونده احتکار کالا به ارزش 30 میلیارد تومان در هرمزگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تشکیل 8 پرونده احتکار کالا به ارزش 30 میلیارد تومان در هرمزگان

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید