تساوی مالمو در حضور 86 دقیقه ای صفری

بهرنگ صفری که با پیراهن شماره 4 برای مالمو بازی می نماید، چهارمین بازی خود را در لیگ اروپا و مقابل سارسپبورگ انجام داد و در دقیقه 86 جای خود را رومن گال امریکایی داد.

تساوی مالمو در حضور 86 دقیقه ای صفری

به گزارش خبرنگاران ،مالمو سوئد که بهرنگ صفری، مدافع ایرانی الاصل خود در رده سوم آلونسکان- لیگ سوئد- قرار گرفته است، در هفته چهارم لیگ اروپا مقابل سارسپبورگ دانمارک به تساوی یک بر یک رسید. این بازی در استادیوم سوئدبانک برگزار گردید که ابتدا سارسپبورگ در دقیقه 63 توسط مورتنسن به گل رسید اما 4 دقیقه بعد، آنتونسن گل تساوی مالمو را به ثمر رساند.

بهرنگ صفری که با پیراهن شماره 4 برای مالمو بازی می نماید، چهارمین بازی خود را در لیگ اروپا انجام داد و در دقیقه 86 جای خود را رومن گال امریکایی داد. بهرنگ که سال ها برای تیم ملی سوئد بازی نموده، در آلونسکان 20 بار برای مالمو به میدان رفته و یکی از بازیکنان کلیدی این تیم در خط دفاع بوده.

مالمو با این تساوی 5 امتیازی شد تا در رده سوم جدول قرار بگیرد. این تیم هم امتیاز با سارسپبورگ است و البته 2 امتیاز با گنک صدرنشین فاصله دارد. این تیم در 2 هفته آینده لیگ اروپا باید مقابل گنک و بشیکتاش بازی کند.

160-3

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 7 فروردین 1398 شناسه مطلب: 99

به "تساوی مالمو در حضور 86 دقیقه ای صفری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی مالمو در حضور 86 دقیقه ای صفری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید