بیوگرافی کریستن استوارت بازیگر آمریکایی

کریستن جیمز استوارت (متولد 04 ژانویه 1990) بازیگر، مدل و کارگردان آمریکایی است. یکی از جوایز متعددی که او گرفتن نموده جایزه سزار است که او را به اولین زن آمریکایی تبدیل نموده که برنده این جایزه گردیده است.

بیوگرافی کریستن استوارت بازیگر آمریکایی

استوارت در لس آنجلس با پدر و مادری که در کارهای تبلیغاتی مشغول به کار بودند، متولد شد. او در سال 1999 به عنوان بازیگر کودک شروعبه کار کرد و در سال 2002 به خاطر بازی دختر جودی فاستر در اتاق پنهان هیجان انگیز، نامزد جایزه هنرمند جوان برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. سپس او با بازی در فیلم های مصاحبه 2004، گرفتن بچه 2004، زاتورا: ماجراجویی فضایی 2005 و به سوی طبیعت وحشی 2007 به یک ستاره تبدیل شد. در سال 2010، او جایزه ستاره در حال رشد BAFTA را گرفتن کرد. استوارت برای شناختن بلا سوان در سری فیلم های گرگ و میش (2008-12)، که مجموعا بیش از 3/3 میلیارد دلار در سراسر جهان به فروش رسید، به طور گسترده ای شناخته شد. کار او در این مجموعه او را به عنوان یکی از بازیگران گرانقیمت در جهان معرفی کرد.

استوارت بدنبال نقشی در فیلم فانتزی سفید برفی و شکارچی (2012)، از بخش هایی در فیلم های با بودجه بزرگ به نفع فراوریات مستقل پرهیز کرد. او در نمایش های درام در کمپ ایکس-ری و با این حال الیس (هر دو سال 2014)، و داستان های عاشقانه علمی - تخیلی (2015) حضور داشت. در سال 2015، او برای ایفای نقش خود در مقابل ژولیت بنیچ در فیلم"Clouds of Silvia Maria"فیلم فرانسوی"Olivier Assayass"برنده جایزه نقد شد. او برنده جایزه سزار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. استوارت دوباره با Assayas در سال 2016 در فیلم پرفروش The Personal Shopper دوباره همکاری کرد و اولین فیلم کوتاه خود را با نام Come Swim در سال 2017 ساخت.

زندگی نامه کریستن استوارت

استوارت در لس آنجلس متولد شد. هر دو والدین او در صنعت سرگرمی کار می نمایند. پدرش جان استوارت یک مدیر تئاتر و تهیه نماینده تلویزیون است که برای شبکه تلویزیونی کمدی سنترال به کار رفته است. مادرش، ژول هار - استوارت، اصالتا ً اهل Maroochydore، کویینزلند، استرالیا است. او یک ناظر فیلمنامه است و همچنین کارگردانی فیلم، درام دوران 2012 کی - 11 را کارگردانی نموده است. او برادر بزرگ تر دارد، کامرون ب. استوارت و دو برادر ناتنی عبارتند از: دنا و تیلور.

استوارت تا کلاس هفتم در مدارس محلی شرکت کرد. هنگامی که او بیشتر درگیر بازیگری شد، تا زمانی که دبیرستان را به خاتمه رساند، تحصیلات خود را با مکاتبه ادامه داد.

شروع بازیگری کریستن استوارت: 1999–2003

هنگامی که او با خانواده ای بزرگ شد که پشت دوربین کار می کرد، استوارت فکر می کرد که او یک کارگردان خواهد شد، اما فکر نمیکرد یک بازیگر گردد. او به یاد آورد که من هیچ وقت نمی خواستم کانون توجه باشم. من فکر نمی کردم مشهور باشم، می خواهم یک بچه کارگردان باشم. من هرگز به دنبال بازیگری نمی گشتم، اما همیشه این کار را انجام می دادم چون عاشق قلم هستم. نام مرا روی همه چیز می نویسم.

او در 8 سالگی شروع به بازیگری کرد، بعد از این که یک نماینده دید او در مدارس ابتدایی کریسمس بازی می نماید. پس از مدت یک سال، استوارت نقش اول خود را با نقش کوچکی در شبکه تلویزیونی کانال دیزنی در سال سیزدهم به دست آورد. فیلم بعدی او The در لاس وگاس بود، جایی که او نقش دختر را در پرتاب حلقه بازی کرد. او همچنین در فیلم مستقل"ایمنی اشیا (2001)، به عنوان دختر tomboy مادر یک مادر آشفته (Patricia Clarkson) ظاهر شد. استوارت همچنین دختر tomboy، دختر دیابت یک مادر مطلقه (جودی فاستر) را در اتاق وحشت فیلم بازی کرد (2002). او نامزد گرفتن جایزه هنرمند جوان برای عملکرد خود شد.

بعد از موفقیت سالن فیلم، استوارت در فیلم ترسناک دیگری به نام نهر سرد (2003) نقش بازی کرد و نقش دختری را بازی کرد که توسط دنیس Quaid و شارون انجام شد. او مجددا ً نامزد گرفتن جایزه هنرمند جوان شد. در مورد این زمان در حرفه خود، او به خاطر برنامه نامنظم خود، homeschooling را شروع کرد.

پیشرفت در بازیگری کریستن استوارت: 2004–2007

بازی اول بازی در سن 14 سالگی در فیلم بازی کمدی بچه ها (2004)، در مقابل ماکس Thieriot و کوربین بلو برگزار گشت. در همان سال استوارت نقش لیلا را در فیلم thriller، undertow (2004) بازی کرد. استوارت در فیلم تلویزیون شبکه شوتایم (2004)، براساس رمانی به همین نام توسط لاری Halse اندرسون بازی کرد. استوارت، 13 ساله در زمان فیلمبرداری، یک دانشجوی سال اول دبیرستان با نام ملیندا سوردینو را بازی کرد. عملکرد او به طور گسترده ای مورد ستایش نهاده شد و نیویورک تایمز گفت که خانم استیوارت شخصیت قانع نماینده پر از درد و آشفتگی را ایجاد می نماید.

استوارت در فیلم ماجراجویانه (2005) ظاهر شد و نقش لیزا بادوینگ، خواهر بزرگ تر irresponsible دو پسر کوچک را بازی کرد. آن ها در طول بازی تخته ای خود خانه خود را به سفینه های فضایی تبدیل می نمایند که بی اختیار در فضا حرکت می نمایند. این فیلم از سوی منتقدان مورد تحسین نهاده شد، اما عملکرد استوارت توجه رسانه ها را به خود جلب نکرد. شخصیت او در بیشتر این فیلم immobilized شده است. سال بعد، او شخصیت مایا را در"مردم تندخو"(2006)، به کارگردانی گریفین به نمایش گذاشت. پس از آن فیلم، او نقش رهبری"جس"را در فیلم ترسناک فوق الطبیعه به نام The Messengers گرفتن کرد.

استوارت در سال 2007 به عنوان یک نوجوان به نام لوسی Hardwicke ظاهر شد (2007)، یک درام رمانتیک با بازی مگ رایان و آدام برودی. این فیلم و همچنین عملکرد Stewarts، نقده ای متفاوتی گرفتن کرد. در همان سال، استوارت نقش کوچکی در بازی شان پن به کارگردانی شان پن داشت. برای ایفای نقش تریسی - یک خواننده نوجوان که در اثر crush جوان، کریستوفر McCandless (بازی شده توسط امیل هرش) - استوارت نظرات متفاوتی گرفتن نموده است. در حالی که Salon.com کار خود را یک عملکرد محکم و حساس در نظر گرفته بود، و شیکاگو تریبون اشاره نمود که او به خوبی با طرحی از یک نقش بازی نموده است. این فیلم نامزد جایزه انجمن بازیگران نمایش جایزه بهترین عملکرد را با شرکت در یک فیلم متحرک گرفتن کرد. پس از آن که در بیابان، استوارت در Jumper ظاهر شد و در آنچه اتفاق افتاد ظاهر شد، که در اکتبر 2008 منتشر شد. او در نقش Cake Eaters بازی کرد که یک فیلم مستقل است که تنها در جشنواره های فیلم نمایش داده می گردد. هم فیلم و هم عملکرد Stewarts نظرات مثبت زیادی را گرفتن کردند. نقد بیل Goodykoontz از جمهوری آریزونا گفت که استوارت واقعا ً می درخشد … او در هر دو جنبه عملکرد برتری دارد و به جورجیا قدرتی می دهد که هر نوع دلسوزی را که ممکن است برای او احساس کند، بدون اینکه اجازه دهد آسیب پذیری او را فراموش کنیم.

موفقیت بین المللی و فیلم گرگ و میش: 2008–2012

در 16 نوامبر 2007، سامیت انترتینمنت گفت که استیوارت شخصیت اصلی در فیلم"گرگ ومیش"را بازی خواهد نمود که براساس رمانی به همین نام در فیلم"گرگ ومیش"پرفروش"Stephenie مایرز"ساخته شده است. استوارت هنگامی که کارگردان کاترین Hardwicke به خاطر یک آزمایش غیر رسمی از او دیدن کرد، در مجموعه of بود که کارگردان را شیفته خود کرد. او در کنار رابرت Pattinson که نقش ادوارد کالن را بازی می نماید بازی کرد. این فیلم در فوریه 2008 فراوری خود را شروع کرد و در ماه مه 2008 به خاتمه رسید.

گرگ ومیش از 21 نوامبر 2008 در داخل کشور منتشر شد. عملکرد Stewarts نقده ای متفاوتی را به خود اختصاص داد و برخی از منتقدان او را به عنوان انتخاب ایده آل انتخاب کردند و از او برای انتقال detachment Bellas، و نیز احتیاج او به bust از آن انتقاد کردند؛ برخی دیگر او را به خاطر چوبی بودن و عدم تنوع در حالات چهره خود مورد انتقاد قرار دادند که آن ها را خالی توصیف کردند.

در سال 2008 او رده سنی 17 را در رده سنی 30 قرار داد و در رتبه 9 بهترین بازیگر نقش اول زن نیز نهاده شد. او همچنین در رده نهم: 25 در Moviefones The زیر 25 سال نهاده شد. او چهار بار، سه سال متوالی (2003 - 2005) و در سال 2008 نامزد جایزه هنرمند جوان بوده است.

او از نقش خود در Adventureland (2009)، یک فیلم کمدی - درام نوشته شده توسط گرگ Mottola و با بازی جسی Eisenberg استقبال کرد. عامل نقد جیمز Berardinelli از Reelviews گفت که استوارت فقط در این نقش جذاب است - او به امیلی یک زن کاملا ً محقق شده تبدیل می نماید، و برخی از شگفت انگیزترین نتایج حاصل از آنچه که دوربین در Stewarts eyes.Los Angeles Kenneth Turan گفت استوارت زیبا، مرموز و بسیار با تجربه است. و فیلم های MSN جیمز Rocchi بیان داشت که"Stewarts"، که در برابر قدرت نروژ آسیب پذیر است، به اثر زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. استوارت در دنباله داستان سری گرگ ومیش میش: ماه نو دوباره ظاهر شد و بار دیگر نظرات متفاوتی برای عملکرد او گرفتن کرد. جردن Mintzer از Variety به نام استوارت قلب و روح این فیلم را تحسین کرد و از او برای دادن هر دو وزن و عمق به گفت و گو تمجید کرد … او باعث می گردد که زخم های روانی Bellas مثل معامله واقعی به نظر برسند.

از سوی دیگر، Manohla Dargis از نیویورک تایمز گفت که افسردگی یک دختر به زودی خسته نماینده می گردد و بیلی Goodykoontz از جمهوری آریزونا گفت که استوارت یک ناامیدی بزرگ است … او انرژی را از فیلم می مکد. او دوباره این نقش را در حماسه گرگ ومیش میش ایفا کرد.

در هشتاد و دومین مراسم اهدای جوایز آکادمی سالانه"تیلور لاتنر"،"تیلور لاتنر"(Twilight) با تجلیل از ژانر فیلم ترسناک، ادای احترام کرد.

در سال 2009 استوارت در فیلم Yellow بازی کرد که در جشنواره ساندنس 2010 پخش شد و در سال 2010 توسط سامویل Goldwyn به نمایش درآمد. او همچنین در کنار جیمز Gandolfini در خوش آمدید به the بازی کرد که در جشنواره ساندنس 2010 در ژانویه 2010 به نمایش درآمد.

در سال 2010، استوارت ستاره راک، جوآن Jett را در The، یک فیلم زندگی نامه ای از همان نام از کارگردان - Sigismondi به تصویر کشید. استوارت در سال نوی میلادی - 2009 با Jett دیدار کرد تا خود را برای این نقش آماده کند. او از عملکرد خود تحسین گرفتن کرد:"مترو تایمز"نوشت، این فیلم نشان می دهد که استیوارت در واقع بسیار خوب است که غرور دختر سرد و سرد را ثبت کند و اضافه کرد که احتیاج مورد احتیاج آسیب پذیری که آن را به یک عملکرد عالی تبدیل می نماید … استوارت یک ستاره راک اصیل در اینجا است. همچنین، A. ا. اسکات از نیویورک تایمز گفت که خانم استوارت، مراقب و بی ادعا، به فیلم ستون فقرات و روح خود را می دهد. در همان سال، استوارت در لیست earners برتر هالیوود 2010 در صدر فهرست earners برتر هالیوود نهاده شد و 28.5 میلیون دلار برای نقش های فیلم او در سال 2010 گرفتن کرد. او جایزه بفتا بهترین بازیگر نقش اول زن را در سال 2010 گرفتن کرد و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را در سال 2011 برای جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن در سال 2011 گرفتن کرد.

فیلم گرگ ومیش میش: شکستن سپیده - بخش 1 در 18 نوامبر 2011 منتشر شد. اگرچه این فیلم در معرض نظرات منفی نهاده شد، اما عملکرد Stewarts مورد تحسین نهاده شد. گابریل Chong از Stewarts performance mesmerising called گفت که او هر احساس را به شدت احساس می نماید که از شادی، ترس، اضطراب، اضطراب و بالاتر از همه صداهای آرام و resolute روستایی determination.The Konis می گوید که استوارت به زیبایی نقش را ایفا می نماید. برخی از منتقدان Pattinson و شیمی Stewarts را کم یافتند و گفتند که این رابطه چون یک بازی در صفحه نمایش ظاهر شد، یا اینکه هیچ یک از این سه رهبری در نقش او قانع نماینده نبوده است. او در"مارکوس فاستر"ظاهر شد من موزیک ویدیو شکسته بودم.

او این نقش را در قسمت خاتمهی، حماسه گرگ ومیش (سپیده دم 2) در نوامبر 2012 به خاتمه رساند. این فیلم با وجود پذیرایی بسیار انتقادی، موفق به کسب درآمد حدود 830 میلیون دلار در سراسر جهان و سومین فیلم پرفروش در سری گرگ ومیش شد. در Rotten Tomatoes، این فیلم در حال حاضر رتبه 48 درصد را دارد، براساس 174 آنالیز با اجماع نظر: این بخش بخش لذت بخش فیلم گرگ ومیش میش است، اما این به اندازه کافی نیست که تماشاچیان تماشاچیان را تماشا کند که خود را در زمره the قرار نمی دهند.

در 6 دسامبر 2011 استوارت در مجله فوربس به عنوان بهترین هنرپیشه برای باک انتخاب شد. در 13 ژانویه 2012 او به صورت عطر Balenciaga که نامش ذکر نشده بود تبدیل شد؛ در ماه ژوئن، نام آن به عنوان Florabotanica تبلیغ شد.

استوارت در نقش برف سفید در فیلم برفی سفید و هانتسمن (2012) بازی کرد. استوارت در جاده، فیلم اقتباس فیلم کلاسیک از رمانی به همین نام، مری لو را در خیابان ظاهر می نماید.

به گفته فوربز، استیوارت در سال 2012 با درآمد 34.5 میلیون دلار بیش ترین درآمد را داشت. مبلغ 12.5 میلیون دلار برای دو قسط آخر در سری گرگ ومیش میش، از جمله حق تالیف، به دست آورد. او در رده هفتم در فهرست 99 زن برتر سال 2013 نهاده شد.

از 2013 تا حالا

در 24 فوریه 2013 او در هشتاد و پنجمین مراسم سالیانه آکادمی سالیانه با دانیل رادکلیف، شرکت کرد. در 11 دسامبر 2013، Chanel گفت که استوارت صورت جدید آن برای مجموعه مد اله ام بخش غربی است. این مبارزه توسط کارل Lagerfeld مورد هدف نهاده شده و در ماه مه 2014 به صورت آنلاین منتشر شد. در سال 2014، Balenciaga عطر جدیدی به نام Rosabotanica منتشر کرد که استیوارت در مقابل آن باقی ماند. او در رده بندی مجله فوربس در سال 2013 با مجموع 22 میلیون دلار، # 10 در سال 2014 با 12 میلیون دلار و # 9 در سال 2015 با 12 میلیون دلار در رتبه سوم نهاده شد.

این فیلم در روز 17 ژانویه در جشنواره ساندنس 2014 به نمایش درآمد. تصویر یک سرباز جوان مستقر در بازداشتگاه خلیج گوانتانامو نظرات مثبتی را از سوی منتقدان به دست آورد. دیوید رونی از هالیوود ریپورتر به این موضوع اشاره نمود که بهترین کار بر روی صحنه نمایش نقش یک گارد جوان بی تجربه بود، در حالی که Xan بروکس از گاردین گفت که او در سال 2014 در فیلم"جنی لوییس"یکی از فیلم های موزیکال مردان ظاهر شد و در فیلم کوتاه نیویورک، 9 Kisses، که بهترین بازیگر را به نمایش می گذاشت، ظاهر شد.

استوارت بعد در کنار ژولیت Binoche و کلویی Grace در ابره ای of ماریا ظاهر شد. این فیلم اولین جشنواره فیلم کن را در سال 2014 به نمایش گذاشت. عملکرد او در این فیلم تحسین انتقادی او را به خود جلب کرد. تاد مکارتی از شبکه هالیوود ریپورتر، گفت که سبک keyed که به سبک low مرسوم است، می تواند به طور موثر بر خلاف عملکرد یکنواخت و یکنواخت باشد. پیتر Debruge از Variety او را تحسین کرد و گفت که استوارت تنها کسی است که بیشتر از همه می ترسد، با بازیگر مسن تری که بیشتر مورد مطالعه نهاده شده است، با همان انرژی به خودی خود، که او را the بازیگر آمریکایی نسل خود می سازد. رابی کولن از دیلی تلگراف این حرف را تحسین کرد و گفت: استوارت که واقعا ً اینجا می درخشد. والانتین شاید بهترین نقش او تا به امروز باشد: او باهوش و زیرک، و در عین حال بسیار دور، و یک پیچش عجیب و غریبی است که با سبکی درخشانی در حال برخورد است.

برای ایفای نقش استوارت جایزه سزار را برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برنده شد و اولین بازیگر آمریکایی شد که در طول سی سال نامزد گرفتن جایزه شد. او دومین برنده آمریکایی بعد از آدرین برودی است که در سال 2003 جایزه سزار را به عنوان بهترین بازیگر مرد برنده شد.

استیوارت در کنار Julianne مور در مقابل الیس ظاهر شد، فیلمی درام که برنامه افتتاحیه جهانی آن در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال 2014 برگزار گشت. عملکرد او مورد تحسین منتقدین نهاده شد. پیتر Travers از رولینگ استون او را پر جنب و جوش و contentious صدا کرد و گفت: حتی وقتی که هنوز الیس به احساسات برخورد می نماید، مور و استوارت مضحک، خشمگین و با شکوه هستند.

در سال 2015 او به عنوان جایزه # 1 برای Glamour بهترین زن لباس انتخاب شد. و او در تیم بلیک Nelsons Anesthesia ظاهر شد، یک نمایش ایندی در مورد یک گروه از نیویورکی ها، که در 8 ژانویه 2016 منتشر شد. این فیلم از آوریل تا ژوئن 2015 فیلمبرداری شد و در 21 اوت 2015 به خاتمه رسید. در دسامبر 2015 او در Once و برای همیشه به عنوان دوک Chanel، که توسط کارل Lagerfeld راهنمایی می شد، بازی کرد.

استوارت به همراه نیکولاس Hoult در داستان عشق آینده نگر دریک Doremus که در 15 جولای 2016 منتشر شد، هم کاری کرد. فیلمبرداری در ژاپن و سنگاپور از ماه اوت تا سپتامبر 2014 صورت گرفت. در سال 2015، استوارت برای پیوستن به زنانی تعیین توسط کلی Reichardt تایید شد و در 14 اکتبر سال 2016 آزاد شد. در سال 2016 او در فیلم وودی آلن در مقابل استیو Carell و جسی Eisenberg بازی کرد و سومین هم کاری او را با دومی برگزار کرد. آن در 15 جولای 2016 منتشر شد. او همچنین در درام جنگ Ang به نام بیلی Lynns لانگ پیاده بازی کرد که در 11 نوامبر سال 2016 منتشر شد. در دسامبر 2016، استوارت در فیلم ویدئویی موزیک راک رولینگ استون در پایین خیابان ظاهر شد.

استوارت به with of، کارگردان ماریا Assayas، پیوست تا فیلم بعدی خود را به نام"Shopper شخصی"رهبری کند، داستانی از روح که در دنیای زیرزمینی مد اتفاق می افتد. Assayas در جشنواره فیلم کن برنده جایزه بهترین کارگردان جشنواره فیلم کن شد.

استیوارت می خواهد فیلم را راهنمایی کند. او به"ونیتی فیر"گفت:"فکر می کنم برای سوار کردن مردم در یک هواپیما و در نوع قطار بسیار خوب باشم."در جشنواره فیلم ساندنس به نام drama، از زنان به نام استوارت پرسیده شد که او اغلب از franchises فیلم بزرگ ارائه می نماید. او گفت که تعداد بسیار کمی از این پیشنهادها را گرفتن می نماید.

در 2 مه 2016 اعلام شد که استیوارت اولین کار او را با یک فیلم کوتاه با عنوان"آب برای ناشر دیجیتالی متمرکز بر زنان"انجام خواهد داد. این داستان کوتاه بخشی از ShatterBox Anthology خواهد بود. در ژولای 2016، تایید شد که فیلم کوتاه Stewarts با عنوان"Come"در مصاحبه با روزنامه دیلی Inquirer فیلیپین شنا می نماید. این فیلم در جشنواره ساندنس در ژانویه 2017 به نمایش درآمد. در طول جشنواره فیلم ساندنس 2017، استوارت نشان داد که فیلم کوتاه بعدی او در مورد کنترل سلاح خواهد بود. در دسامبر 2016، استوارت در فیلم ویدئویی موسیقی برای سوار کردن امیلی به پایین توسط رولینگ استون بازی کرد.

در سال 2017، استوارت، یک علوم کامپیوتر را در مورد استفاده از تکنیک های شبکه ای عصبی در ساخت فیلم کوتاه او، Swim کرد. او در سال 2018 عضو هییت داوران رقابت رسمی جشنواره فیلم کن کن بود.

در سال 2018، استوارت در لیزی، مخالف Chloe Sevigny ظاهر شد، که در اطراف لیزی Borden می چرخید و توسط کریگ ویلیام Macneill راهنمایی شد، که اولین نمایش جهانی آن در جشنواره ساندنس در ژانویه 2018 بود. این برنامه قرار است در 14 سپتامبر 2018 با Saban فیلم و جاذبه های کنار جاده ای منتشر گردد. در کنار لورا Albert، در کنار لورا Dern و دایان Kruger.Unde rwater، یک فیلم ماجراجویانه بزرگ به کارگردانی ویلیام Eubank، در سال آینده در JT LeRoy ظاهر خواهد شد. او همچنین در مقابل تمام دشمنان، به عنوان هنرپیشه جین Seberg، به کارگردانی Benedict اندروز ظاهر خواهد شد. و در Charlies فرشتگان در کنار Naomi اسکات و الا Balinska به کارگردانی الیزابت بنکس که قرار است در 27 سپتامبر 2019 به وسیله کلمبیا پیکچرز عرضه گردد.

استیوارت نشان داد که او در حال کار بر روی فیلمی است که با نام لیدیا Yuknavitchs (memoir of)، نویسنده کتاب"chronology آب"که او هم می نویسد، می باشد.

استوارت در فیلم موزیک ویدیوی interpols ظاهر شد اگر شما هیچ چیزی را که در 23 آگوست 2018 منتشر شد دوست داشته باشید.

فیلم های کریستن استوارت

سالعنواننقشNotes
2000The Flintstones in Viva Rock VegasRing Toss GirlUncredited
2001The Safety of ObjectsSam Jennings
2002Panic RoomSarah Altman
2003Cold Creek ManorKristen Tilson
2004Catch That KidMaddy Phillips
SpeakMelinda Sordino
UndertowLila
2005Fierce PeopleMaya
Zathura: A Space AdventureLisa Budwing
2007The MessengersJessica Jess Solomon
In the Land of WomenLucy Hardwicke
The Cake EatersGeorgia Kaminski
Into the WildTracy Tatro
CutlassYoung Robinفیلم کوتاه
2008JumperSophie
What Just HappenedZoe
TwilightBella Swan
2009AdventurelandEmily Em Lewin
The Twilight Saga: New MoonBella Swan
2010The Yellow HandkerchiefMartine
The RunawaysJoan Jett
The Twilight Saga: EclipseBella Swan
Welcome to the RileysAllison/Mallory (alias)
2011The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1Bella Swan Cullen
2012Snow White and the HuntsmanSnow White
On the RoadMarylou
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2Bella Cullen
K-11Rays Secretaryصداپیشه
2014Camp X-RayCole
Clouds of Sils MariaValentine
Still AliceLydia Howland
2015AnesthesiaSophie
American UltraPhoebe Larson
EqualsNia
2016Certain WomenElizabeth Travis
Café SocietyVonnie
Personal ShopperMaureen
Billy Lynns Long Halftime WalkKathryn
2018LizzieBridget Sullivan
Jeremiah Terminator LeRoySavannah Knoop
2019UnderwaterNorahعوامل تولید
Against All EnemiesJean Sebergعوامل تولید

 

کریستن استوارت به عنوان کارگران

YearTitleNotes
2014Take Me To The South (Sage + the Saints)Music video
2017Come SwimShort film

 

کارهای تلویزیونی کریستن استوارت

YearTitleRoleNotes
1999The Thirteenth YearGirl in Fountain LineTV movie; uncredited
2008The Sarah Silverman ProgramAnnouncerEpisode: I Thought My Dad Was Dead, But It Turns Out Hes Not; uncredited
2017Saturday Night LiveHostEpisode: Kristen Stewart/Alessia Cara

 

جوایز و عناوین کریستن استوارت

استوارت جایزه سزار، جایزه جشنواره بین المللی فیلم، جایزه هنرپیشه جوان و جایزه بفتا را گرفتن نموده است. او برنده جایزه انجمن منتقدان فیلم نیویورک، انجمن منتقدان فیلم نیویورک و انجمن منتقدان فیلم بوستون برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای عملکرد خود در ابره ای of ماریا شد.

انتشار: 27 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 شهریور 1397 گردآورنده: parspic.net شناسه مطلب: 21

به "بیوگرافی کریستن استوارت بازیگر آمریکایی" امتیاز دهید

4 کاربر به "بیوگرافی کریستن استوارت بازیگر آمریکایی" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوگرافی کریستن استوارت بازیگر آمریکایی"

1 دیدگاه

25 مهر 1397

ایشون نقشهای عالی ای بازی کردن

پاسخ به سمیرا
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید