به استراماچونی مشورت غلط می دهند، استقلال دستیار ایرانی می خواهد

ایمان عالمی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: برنامه ریزی اشتباه و ناهماهنگی در فدراسیون برای همه تیم ها یک توفیق اجباری بود و باعث شد همه تیم ها پیش فصل خوبی را داشته باشند تا بهانه عدم هماهنگی و بدنسازی کم و دیگر بهانه ها از تیم های لیگ رجحان گرفته گردد.

به استراماچونی مشورت غلط می دهند، استقلال دستیار ایرانی می خواهد

مربی پیشین آبی پوشان با اشاره به شکست این تیم در هفته نخست لیگ برتر گفت: من در هفته اول تفاوتی بین استقلال استراماچونی و استقلال شفر که در هفته های آخر به مجیدی رسید، ندیدم. تنها تغییر در ترکیب اصلی تیم حضور شاهین طاهرخانی جوان بود. انتظار تیم متفاوتی داشتم که این اتفاق نیفتاد.

وی در مورد دیدار هفته دوم آبی پوشان مقابل فولاد گفت: این بازی برای هر دو تیم سخت و حساس است. هر دو تیم با شکست کارشان را شروع نموده اند و نتیجه نگرفتن در هفته دوم برای هر کدام از این دو تیم گران تمام می گردد. به خصوص برای استقلال که هم در خانه بازی می نماید و هم طرفداران بسیار بیشتری دارد.

عالمی در ادامه بیان داشت: یکی از ضعف هایی که در استقلال مشهود است، فقدان یک دستیار ایرانی در کادر فنی است و عجیب است که استراماچونی از قبول مربیان ایرانی امتناع می ورزد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: فکر می کنم به استراماچونی مشورت و اطلاعات درستی نمی دهند که به مربیان ایرانی بدبین است. او به فرهنگ و فوتبال ایران آشنایی ندارد و باید از یک دستیار ایرانی به میل و خواسته خودش استفاده کند. در غیر اینصورت در طول فصل با مشکلاتی روبرو خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 5 مهر 1398 شناسه مطلب: 301

به "به استراماچونی مشورت غلط می دهند، استقلال دستیار ایرانی می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به استراماچونی مشورت غلط می دهند، استقلال دستیار ایرانی می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید