بهمن عسگری هم به دیدار نهایی راه یافت، کوشش خاکسار برای مدال برنز

به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات که صبح امروز در شانگهای شروع شده، در نوبت عصر و در وزن 75- کیلوگرم پیگیری شد که بهمن عسگری با شایستگی راهی دیدار نهایی شد. وی در چهار مبارزه متوالی یاسین سکوری (3 بر 3 با قانون سنشو)، غلام عباس از پاکستان (5 بر صفر)، کن نیشی مورا از ِژاپن (2 بر 2 با قانون سنشو) و آرمان التیمور از ترکیه (3 بر یک) را از پیش رو برداشت و راهی دیدار نهایی شد. این کاراته کای کشورمان روز یکشنبه برای کسب مدال طلا باید با دستانبک اوتابالیف مبارزه کند.

بهمن عسگری هم به دیدار نهایی راه یافت، کوشش خاکسار برای مدال برنز

در همین وزن علی اصغر آسیابری همان دور نخست 4 بر 3 برابر لوئیجی بوسا از ایتالیا باخت و از دور مسابقاتحذف شد.

در وزن 55- کیلوگرم طراوت خاکسار بعد از کسب دو پیروزی برابر تزو یون ون از چین تایپه (4 بر صفر)،و مایا شرر از سوئیس (5 بر یک)، در پیکار با جیامی دینگ از چین 2 بر یک باخت. با راهیابی این چینی به دیدار نهایی، خاکسار برای کسب مدال برنز مبارزه می نماید.

در مبارزات امروز صبح سید علی کریمی در وزن 67- کیلوگرم راهی مبارزه نهایی شد، امیرمهدیزاده، امیررضا میرزایی، فاطمه صادقی و سارا بهمنیار هم از دور مسابقات حذف شدند.

چهارمین مرحله از رقابتهای کاراته وان در سال 2019 صبج امروز آدینه 17 خردادماه با حضور 543 کاراته کا از 76 کشور به میزبانی چین در شانگهای شروع شده و تا روز یکشنبه 19 خردادماه ادامه خواه داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 8 مرداد 1398 شناسه مطلب: 220

به "بهمن عسگری هم به دیدار نهایی راه یافت، کوشش خاکسار برای مدال برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهمن عسگری هم به دیدار نهایی راه یافت، کوشش خاکسار برای مدال برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید